Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/vhosts/paskolos-internetu.eu/httpdocs/wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/www/wwwroot/paskolos-internetu.eu/:/tmp/) in /www/wwwroot/paskolos-internetu.eu/wordfence-waf.php on line 4
DUK (Pagalba)

DUK (Pagalba)

Paskolos-internetu.eu – tai informacinis portalas apie finansus, paskolas, refinansavimą, bankus, greitųjų kreditų bendroves ir pan. Paskolos-internetu.eu misija – teikti naudingą informaciją žmonėms, ieškantiems galimybių skolintis palankiausiomis sąlygomis ir tokiu būdu padėti sutaupyti brangų laiką bei nepermokėti už kreditą. Mes teikiame informaciją iš beveik visų Lietuvoje veikiančių kreditų įmonių.

Paskolos-internetu.eu yra informacinis internetinis puslapis, neteikiantis paskolų, tačiau padedantis išsirinkti geriausią pasiūlymą. Puslapyje pateikiama surinkta informacija iš viešai prieinamų šaltinių, todėl neatsakome už netikslumus ir skatiname skolintis atsakingai. Jei matote klaidų, turite pasiūlymų ar klausimų rašykite mums: kontaktai

Greitojo kredito suteikimas užtrunka apie 15 minučių. Tam tikrais atvejais kredito suteikimas gali užtrukti iki 1 valandos. Ilgalaikėms paskoloms suteikti (priklausomai nuo kredito sumos) paraiškos apsvarstymas gali užtrukti iki 24 val. Jei kredito paraiškos teikiama ne darbo metu, tai tokiu jos yra svarstomos sekančios darbo dienos pradžioje.

Pagrindinės sąlygos gauti paskolai daugumoje kreditų bendrovių yra šios:

  • asmuo turi būti ne jaunesnis nei 21 metų amžiaus (dalis kredito bendrovių bendrovių leidžia teikti paraišką nuo 18 metų);
  • asmuo turi būti dirbantis ar gauti kitas oficialias pajamas. Bedarbio pašalpa ar socialinė išmoka netinka.
  • asmuo turi būti Lietuvos Respublikos pilietis arba jei yra užsienietis, tai turėti nuolatinį leidimą gyventi Lietuvoje, banko sąskaitą viename iš Lietuvos bankų.

Paprastai greitajam kreditui ar ilgalaikei paskolai registracijos mokestis yra 0.01 Eur. Jis privalo būti mokamas tik iš asmeninės kliento sąskaitos taip patvirtinant tapatybę.

Greitojo kredito ar ilgalaikės paskolos paraiška gali būti atmesta jei asmuo yra per jauno amžiaus, turi nepadengtų skolų kitoms kreditų įmonėms, jei turimi įsipareigojimai viršija gaunamas pajamas, jei asmuo šiuo metu nedirba ir negauna pajamų arba gaunamos pajamos yra nepakankamos norimo dydžio kreditui gauti. Kreditų bendrovės gali nurodyti ir kitas priežastis. Kreditai nėra teikiami ne Lietuvos piliečiams išskyrus tuos, kurie turi nuolatinį leidimą gyventi Lietuvoje ir čia dirba.

Dauguma greitųjų ir vartojimo kredito bendrovių greituosiuos kreditus ir ilgalaikes paskolas teikia atsižvelgdami į gaunamas pajamas. Vis dėlto yra ir keletas įmonių, kurios teikia kreditus su automobilio ar nekilnojamo turto užstatu.

Dauguma Lietuvoje veikiančių kreditų bendrovių suteikia galimybę pratęsti turimą kreditą tuo atveju, jei suėjus paskolos terminui klientas neturi galimybės grąžinti visą skolą. Klientas taip pat gali ir mokėti daugiau nei reikia kredito pratęsimui. Tokiu atveju papildomai įmokėti pinigai yra atimami iš skolos sumos, o likusiai kredito daliai paskaičiuojamas mažesnis pratęsimo mokestis.