Sms kreditas – galimybė pasiskolinti vos per kelias akimirkas

Greitieji kreditai tampa gana dažnu pasirinkimu, kada pinigų prireikia skubiai. Tokia skolinimosi galimybė mūsų šalyje išpopuliarėjo prieš kelerius metus, o šiandien tai įvardijama kaip vienas palankiausių būdų pasiskolinti. Nors dažniausiai klientai pasirenka paraiškos pildymą internetinėje svetainėje, tačiau ne visada yra galimybė tą atlikti. Būtent dėl šios priežasties yra siūlomas sms kreditas, kurio paraiška gali būti pateikiama siunčiant trumpąją žinutę. Skamba pernelyg gerai, kad tai būtų tiesa? Taigi, pasidomėkime, kokiomis sąlygomis gali būti suteikiamas toks kreditas, ir kada ši galimybė galėtų būti pačia palankiausia.

Kam gali būti suteikiamas sms kreditas?

Sms kreditas yra teikiamas lygiai tokiomis pat sąlygomis, kaip ir kiti greitieji kreditai: toks skolinimosi būdas yra siūlomas dirbantiems ir reguliarias pajamas gaunantiems asmenims, kurie praeityje neturėjo uždelstų mokėjimų. Įvairių kreditorių nustatytos skolinimosi sąlygos gali kiek skirtis, tad apsilankykite jų internetinėse svetainėse, ir čia tikrai rasite visą svarbiausią informaciją apie kreditų teikimą.

Kaip gauti sms kreditą?

Asmuo, norintis pasiimti tokį kreditą, turi būti užsiregistravęs paslaugos teikėjo internetinėje svetainėje. Jei nesate susikūrę paskyros, tokiu atveju prieš kreipdamiesi dėl sms kredito turėsite tą atlikti. Jei jau turite susikūrę paskyrą, tokiu atveju paskola telefonu gali būti gaunamas labai greitai ir paprastai – jums tereikės nusiųsti žinutę, nurodant kredito sumą bei terminą, ir netrukus gausite atsakymą, ar kreditas jums gali būti suteiktas.

Kokią sms kreditus teikiančią įmonę vertėtų pasirinkti?

  • Pirmiausia palanku pasidomėti, kokios sms kreditus teikiančios kompanijos yra geriausiai įvertintos klientų. Tiesiog naršydami internetinėje erdvėje visada galite rasti informacijos apie įvairių kreditorių įvertinimus, todėl apsispręsti bus galima kur kas paprasčiau;
  • Sms kreditas dažniausiai imamas tais atvejais, kai pinigai yra reikalingi skubiai, todėl galite pasidomėti, kokios kompanijos gali greičiausiai suteikti kreditą. Gali skirtis įvairių kreditus teikiančių įmonių darbo laikas, tad galite pasidomėti, kokiu metu yra nagrinėjamos paraiškos. Tuo atveju, jei kreipsitės įmonės darbo metu, atsakymą dėl kredito suteikimo galėsite gauti vos po 15-30 minučių;
  • Įvertinkite, kokio dydžio suma gali būti suteikiama, ir per kiek laiko jį reikės grąžinti. Skirtingų kompanijų pateikti pasiūlymai gali labai varijuoti, tad visada rasite palankiausią sprendimą;
  • Tam tikrais atvejais tenka susidurti su sunkumais, dėl kurių nepavyksta kreditą grąžinti laiku. Būtent dėl šios priežasties palanku pasidomėti, ar kreditorius suteiks galimybę atidėti kredito terminą, nes priešingu atveju gali būti priskaičiuoti delspinigiai;
  • Klientus visada domina tokie kreditų pasiūlymai, kurie neleistų permokėti, todėl verta pasidomėti, kokia yra skirtingų kompanijų nustatyta palūkanų norma. Taip pat galite ieškoti pasiūlymų, leidžiančių pasiimti kreditą tikrai ypatingomis sąlygomis – šiuo metu įvairių akcijų rasime ne taip ir mažai.

Sms kredito grąžinimas

Paskola gauta telefono žinute gali būti grąžinama atliekant bankinį pavedimą, ir tam tikrai nereikės paskirti daug laiko. Tam tikrais atvejais kredito grąžinimas gali būti atliekamas ir kitais būdais, pavyzdžiui, atliekant mokėjimą spaudos kioską, parduotuvių kasose, ir t.t., taigi, visada galima pasirinkti tinkamiausią galimybę. Svarbiausia pasirūpinti, kad kreditas būtų grąžinamas iki tam tikros numatytos datos, nes priešingu atveju neišvengsite delspinigių skaičiavimo.

Taigi, sms kreditas gali būti tikrai puikia išeitimi, kai siekiama kuo skubiau pasiskolinti pinigų. Jums tereikė nurodytu numeriu nusiųsti trumpąją žinutę, ir netrukus sulauksite atsakymo dėl kredito suteikimo. Jei kreditorius nuspręs paskolinti jums pinigų, pasirinkta pinigų suma labai greitai bus pervedama į jūsų banko sąskaitą.