Paskolos internetu bedarbiams taip pat suteikiamos

Darbingo amžiaus, tačiau be oficialaus darbo esantys žmonės Lietuvoje taip pat paskolas internatu gali gauti ganėtinai lengvai. Įprasta manyti, kad bedarbiai negali gauti kitų pajamų – yra susiformavęs klaidinantis stereotipas, jog bedarbiais laikomi asmenys negali gauti paskolų. Jie gali skolintis internetu, tik čia yra taikomi kiek kitokie reikalavimai. Žinoma, mokumo vertinimo procedūros neapeis nei vienas besiskolinantis asmuo – bedarbių finansinė situacija taip pat bus vertinama. Bedarbiai asmenys paskolas internetu ar kitais būdais gali gauti tik tuomet, jeigu mokumo vertinimo metu yra išsiaiškinami kažkokie kiti pajamų šaltiniai.

Bedarbių asmenų niekas neverčia atsisakyti turimų pajamų šaltinių. Pirmiausia, jeigu asmuo turi bedarbio statusą, vadinasi jis yra registruotas darbo biržoje. Darbo birža nereikalauja panaikinti turimus pajamų šaltinius. Tai reiškia, kad jūs galite gauti pajamas iš indėlių, paskolų, investavimo ir kitų veiklų, kurios yra nenuolatinės. Tos pajamos gali būti skaičiuojamos vertinant jūsų mokumą. Tuo labiau, kad kai kurie asmenys gali gauti ir įprastas nedarbingumo išmokas, kurios taip pat gali būti laikomos tvariomis pajamomis. Daug kur kalbama, kad bedarbiams negalima skolinti pinigų, bet realiai tokio draudimo nėra – mokumo vertinimo nuostatose nurodoma, jog yra draudžiama reklamuoti paskolas nedirbantiems asmenims. Bedarbiai kreditus gauti gali tik turint kažkokią kitas pajamas.

Dezinformacijos spaudoje yra tikrai nemažai, bet prieš skolindamiesi turėtumėte gerai paanalizuoti tas minėtas mokumo vertinimo nuostatas bei kreditoriams keliamus atsakingo skolinimo principus. Jūs taip pat galite kreiptis ir į Lietuvos banko priežiūros instituciją bei prašyti tam tikrų išaiškinimų. Nesibaiminkite kreiptis ir į patį kredito teikėją, nes jis taip pat gali pateikti naudingos informacijos apie pinigų skolinimo tvarką. Dauguma kredito bendrovių visada siūlo skolintis atsakingai, todėl jums reikėtų neskubėti ieškoti pinigų, o pirmiausia turėtumėte paskaičiuoti kokios yra ir bus jūsų galimybės tuos pasiskolintus pinigus grąžinti. Daug žmonių skolinasi nė nepagalvodami apie ateitį, todėl tai gali būti problema grąžinant skolas. Pavyzdžiui, bedarbio ar kitas išmokas jūs galite gauti ne visą laiką, o kai negausite – iš ko grąžinsite pinigus?

Greita paskola nedirbantiems asmenims

Sklando mitas, kad greita paskola nedirbantiems asmenims negali būti suteikiama. Visgi – yra galimybė skolintis ir tiems, kurie negauna pajamų iš darbo užmokesčio – tvariomis pajamomis gali būti laikomi ir kiti pajamų šaltiniai. Jeigu ieškote galimybių greitai pasiskolinti pinigų, pirmiausia siūlytume kruopščiai paanalizuoti visas kliento mokumo vertinimo nuostatas. Jos yra skelbiamos tiek Lietuvos banko, tiek ir kitų institucijų. Būtina pabrėžti, kad tose nuostatose nedirbantys asmenys nėra apibrėžiami, yra pabrėžiami tik negaunantys pajamų. Kadangi nedirbančiais asmenimis yra laikomi tie, kurie nevykdo jokios savarankiškos veiklos ar tiesiog neturi darbo, jūs vis tiek galite gauti pajamas iš kitų šaltinių. Tie šaltiniai taip pat yra apribojami, o ir patiems reikėtų gerai pasidomėti tam tikrų pajamų įteisinimu.

Pirmiausia, jeigu jūs pajamas gaunate iš kažkokios veiklos, jums tokią veiklą riekia įregistruoti mokesčių inspekcijoje. Jūs taip pat turite mokėti mokesčius. Tokiu atveju jūs jau nebeturėsite „bedarbio“ statuso, jūs būsite laikomi savarankiškai dirbančiais. Tai iš esmės keičia visą situaciją. Greitųjų paskolų įmonės pabrėžia, kad kreditai yra suteikiami ir tiems, kurie užsiima individualia veikla. Tai reiškia, kad jums tiesiog reikės įrodyti savo gaunamas pajamas. Tam kreditorius tikrai skirs laiko. Nedirbantys asmenys gali gauti pajamas ir iš kitų sričių.

Vienas iš pajamų šaltinių gali būti pašalpos ar kažkokios išmokos. Pavyzdžiui, bedarbio, socialinė ar kažkokia kita išmoka gali būti laikomos nenuolatinėmis pajamomis. Tokiu atveju, kreditorius paskaičiuos kiek laiko jūs tokias pajamas dar gausite, nes logiška, kad amžinu bedarbiu nebūsite ir tas pašalpas iki gyvenimo galo tikrai negausite. Tvariomis pajamomis gali būti laikoma ir pensija, tad jeigu esate senjorai – greita paskola jums gali būti suteikiama. Žinoma, viskas priklausys nuo gaunamos sumos bei esamų išlaidų.

Pajamos ir išlaidos yra skaičiuojamos ir analizuojamos nepaisant ar asmuo yra dirbantis ar ne. Greita paskola nedirbantiems pagal darbo sutartį yra suteikiama lygiai tokia pačia tvarka kaip ir visiems. Tiesiog jūsų pajamų ir išlaidų santykis yra įvertinamas, o taip pat peržiūrima ir jūsų kredito istorija. Tada kreditorius ir nusprendžia galima skolinti pinigus ar ne.

Paskolos internetu nedirbantiems asmenims

Paskolos internetu nedirbantiems asmenims yra vienos aktualiausių, bet ar jas įmanoma gauti nepažeidžiant įstatymų? Dabar nedirbantys asmenys turi šiokių tokių niuansų – jie yra laikomi nedirbančiais pagal darbo sutartį. Verta žinoti, kad darbas pagal sutartį nėra vienintelis pajamų šaltinis. Tai reiškia, kad nedirbantys asmenys tvarias pajamas privalo gauti iš kažkur kitur. Tiesa, individualia veikla užsiimantys asmenys nėra priskiriami prie nedirbančių, jie turi „savarankiškai dirbančio“ statusą. Tai gi kokie reikalavimai apskritai yra taikomi nedirbantiems asmenims, kurie nori gauti paskolą internetu?

Paskolos internetu nedirbantiems asmenims

Kaip minėjome, vienintelis reikalavimas, kurį turi atitikti visi besiskolinantys asmenys – gaunamos tvarios pajamos. Tos pajamos turi būti ne per mažos. Pirmiausia, pateikiant kredito paraišką, jūs nurodysite pajamų bei išlaidų sumas. Tarp išlaidų būtina nurodyti visas lizingo paslaugoms bei prekėms skiriamas sumas. Kredito bendrovė turi įsitikinti, kad jūs savo 40 procentų pajamų neskiriate toms įmokoms, kurios priskiriamos prie finansinių įsipareigojimų. Jūsų pajamų suma turi būti nemaža, jog kredito įmokos padengimui liktų pakankamai pinigų. Žinoma, čia didelę įtaką gali daryti ir tų pajamų kilmė.

Pajamų kilmė taip pat yra be galo svarbus reikalavimas, kurį atitinka ne visi klientai. Jeigu jūs galvojate, kad jūsų vienkartiniai sandoriai gali būti priskiriami prie tvarių pajamų – jūs klystate. Tai toli gražu nebus tvarios pajamos, nes jos nėra gaunamos nuolatos. Tvariomis pajamomis  gali būti laikomos tos pajamos, kurios gaunamos kiekvieną mėnesį, net ir suma turi būti praktiškai vienoda. Pajamas jūs galite gauti iš bedarbio pašalpos, socialinių išmokų, ar kitų šaltinių, kurie yra reguliarūs ir turi garantuotą terminą. Tai reiškia, kad jeigu skaičiuosite savo pajamas atsižvelgiant į bedarbio bei socialinę pašalpą, tai turite skaičiuoti ir terminą kiek laiko tas išmokas jūs gausite. Nes juk logiška, kad iki gyvenimo galo iš pašalpų vien negyvensite. Tas pašalpų gavimo laikotarpis turi sutapti su kredito grąžinimo terminu.

Nedirbantiems asmenims siūloma apskritai kruopščiau pasidomėti kokia tvarka gali būti išduodamos paskolos tiek internetu, tiek ir kitose kredito įstaigose – jiems gauti finansavimą yra sudėtingiausia.