Paskolos nedirbantiems: kokią galimybę pasirinkti?

Nors įprasta manyti, kad paskola gali būti teikiama tik dirbantiems asmenims, tačiau šiandien taip pat galima rasti pasiūlymų bedarbiams. Paskolos nedirbantiems gali būti dviejų tipų – su užstatu arba be jo, tad kiekvienu atveju galėsite rasti jums labiausiai tinkantį pasiūlymą. Taigi, kokiomis sąlygomis gali būti teikiamos paskolos, ir kaip rasti labiausiai tinkantį pasiūlymą?

Paskolos nedirbantiems su užstatu

Paskolos su užstatu dažniausiai pasirenkamos tada, kai yra reikalinga pakankamai didelė pinigų suma. Palanku tai, kad paskolas teikiančios įmonės gali suteikti tokią paskolą, kurios dydis yra beveik toks pat, kaip ir jūsų nekilnojamojo turto ar automobilio vertė. Nors tokios paskolos nedirbantiems yra suteikiamos ne taip greitai kaip paskolos be užstato, tačiau atsakymas dėl paskolos suteikimo gana dažnai gali būti pateikiamas dar tą pačią dieną. Jei svarstote apie galimybę pasiimti tokią paskolą, tiesiog susiraskite kompanijų, galinčių pateikti jums palankiausią pasiūlymą, ir užpildykite paraišką. Kai bendrovė jau bus pateikusi atsakymą dėl paskolos suteikimo, teliks sutvarkyti tam tikrus formalumus, ir jums bus pervedami paskolos pinigai.

Paskolos nedirbantiems be užstato

Taip pat bedarbiai turi galimybę pasiimti paskolą be užstato, tačiau tokią galimybę siūlo mažiau paskolas teikiančių kompanijų. Vis dėlto, rasti tinkamą pasiūlymą tikrai nebus labai sudėtinga – dažniausiai pakanka pasinaudoti internetine paieška, ir labai greitai rasite tinkamiausias pasirinkimo galimybes. Paskolos nedirbantiems gali būti suteikiamos dar tą pačią dieną, jei paraiška yra pateikiama įmonės darbo metu (atsakymas dažniausiai yra pateikiamas vos po pusvalandžio). Norėdami pasiimti paskolą be užstato turėsite užsiregistruoti pasirinktos įmonės internetinėje svetainėje, patvirtinti asmens tapatybę bei užpildyti paraišką pasirinktai sumai. Visa tai atlikę greitai sulauksite atsakymo, ar paskola jums bus suteikta.

Kaip rasti tinkamiausią paskolos pasiūlymą?

  • Pirmiausia vertėtų pasidomėti, kur yra siūlomos paskolos bedarbiams. Didžioji dalis paskolas teikiančių kompanijų savo pasiūlymus yra pritaikiusios dirbantiems asmenims, tačiau taip pat bus galima rasti pasiūlymų bedarbiams;
  • Visada svarbu tai, kokias palūkanų normas yra nustačiusi paskolas teikianti kompanija. Visada norima, kad paskola būtų suteikta klientui palankiomis sąlygomis, tad verta pasidomėti, kiek jums kainuos pasirinkta paskola;
  • Paskolos nedirbantiems gali būti labai įvairios, o paskolų grąžinimo terminai taip pat gali labai varijuoti. Taigi, pasvarstykite, kokio dydžio pinigų suma šiuo metu gali labiausiai pasiteisinti, ir pagalvokite, per kiek laiko įstengsite grąžinti pasiskolintus pinigus. Kai kurios kompanijos siūlo pasiimti paskolas su mokėjimo termino atidėjimu, ir tokia galimybė gali būti iš tiesų labai palanki;
  • Net ir tada, jei darbo ieškoma labai intensyviai, ne visada galima būti užtikrintiems, kad paieškos bus sėkmingos. Taigi, palanku pasidomėti, ar paskolas teikianti kompanija suteikia galimybę mokėjimo terminą atidėti, nes tai padės išvengti delspinigių skaičiavimo.

Paskolos grąžinimo sąlygos

Paskolos nedirbantiems gali būti grąžinamos iš karto (t.y., artimiausią mėnesį) arba praėjus tam tikram laikotarpiui, jei buvo pasirinkta paskola su atidėjimu. Kiekvieną mėnesį reikės atlikti numatyto dydžio įmoką, kol bus grąžinta visa pasiskolinta pinigų suma. Įprastai paskolos yra grąžinamos atliekant bankinį pavedimą į paskolą suteikusios kompanijos sąskaitą, tačiau taip pat gali būti siūlomi ir kiti atsiskaitymo būdai (mokėjimai spaudos kioskuose, ir t.t.)

Paskolos nedirbantiems turėtų būti imamos labai atsargiai – pirmiausia vertėtų įsitikinti, kad paskolos grąžinimas nesudarys jokių keblumų. Atminkite, kad visos paskolos yra finansiniai įsipareigojimai, todėl skolinkitės tik tada, jei neabejojate, kad skolos grąžinimas bus atliktas laiku.

 4 komentarai

Comments are closed.