Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/vhosts/paskolos-internetu.eu/httpdocs/wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/www/wwwroot/paskolos-internetu.eu/:/tmp/) in /www/wwwroot/paskolos-internetu.eu/wordfence-waf.php on line 4
Naudojimo sąlygos

Naudojimo sąlygos

Visos svetainėje paskelbtos informacijos teisės priklauso Paskolos-internetu.eu, išskyrus žemiau aprašytus atvejus.

Visas svetainės turinys (tekstiniai duomenys ir media failai), kurių autorinės teisės priklauso interneto svetainei Paskolos-internetu.eu, prieinami pagal Creative Commons Attribution 3.0 Unported licenziją.

Tai reiškia, kad šią medžiagą galima naudoti (kopijuoti, platinti bei persiųsti kitiems) visais, įskaitant komercinius, tikslais, be jokių apribojimų perdirbimui ir duomenų saugojimo formoms, su vienintele sąlyga – privaloma aktyvia nuoroda į Paskolos-internetu.eu.

Išimtis sudaro tik turinio naudojimas, kurio teisės Paskolos-internetu.eu.lt nepriklauso. Visi tokie atvejai pažymėti tekstuose, kuriuos tai liečia.

Visos išimtinės teisės į mūsų partnerių pateiktą informaciją ir medžiagą, paskelbtą Paskolos-internetu.eu (toks turinys specialiai pažymėtas), priklauso mūsų partneriams. Dėl šio turinio naudojimo būtina kreiptis į jo autorius, nuoroda į kuriuos yra straipsnio viršuje arba nuotraukos apačioje.