Bulgarijos bankas „TBI Bank“ žengia į Lietuvą

Į Lietuvą žengia Bulgarijos bankas – „TBI Bank“. Tai – vienas sparčiausiai augančių finansinių paslaugų teikėjų pietryčių Europos regione, kurio pagrindinė veikla yra Bulgarijoje ir Rumunijoje, taip pat bankas vykdo veiklą Vokietijoje, Švedijoje, Danijoje ir Lenkijoje. Tikima, kad naujo banko veikla padės sustiprinti skaitmeninių finansinių paslaugų plėtrą Europoje ir „4finance Group“ veiklą.

Veiklos pradžia Lietuvoje – žingsnis, leidžiantis įgyvendinti banko verslo strategiją, kuria siekiama skatinti skaitmeninių paslaugų integraciją Šiaurės bei Vidurio Europoje, Baltijos šalyse. Tokia kryptis grįsta „TBI Bank“ motininės įmonės „4finance Group“ padėtimi – šiame regione įmonė pripažinta viena iš pirmaujančiųjų skaitmeninio (online) skolinimo sektoriuje.

Tikslas – vertė klientui

Naujos, stabilios, aukštesnio pragyvenimo lygio šalių rinkos „TBI Bank“ suteikia galimybę diversifikuoti savo paskolų portfelį skiriant dėmesį kredito bei koncentracijos rizikų mažinimui. Veiklos startas Lietuvoje – natūralus banko plėtros žingsnis, mat pritaikius „4finance Group“ patirtį ir skaitmeninius pardavimo kanalus bus galima lengviau pasiekti klientus.

UAB „Credit Service“ direktorė Giedrė Štuopė
UAB „Credit Service“ direktorė Giedrė Štuopė

„Lietuva turi didelį potencialą, vartotojai priima ir išmano skaitmeninius sprendimus, ieško naujos kartos banko paslaugų ir patirties. Veiklos pradžia šioje rinkoje yra svarbus žingsnis verslui plečiantis ir siekiant sukurti daugiau vertės klientams ateityje“, – tikina „TBI Bank“ vyresnysis viceprezidentas Lukas Tursa.

Pirmieji žingsniai – vartojimo paskolos

Lietuvoje naujasis bankas veiks nesteigiant filialo. Veiklos pradžioje „TBI Bank“ bendradarbiaus kartu su Lietuvoje gerai žinomu paskolų teikėju Vivus.lt. Mat tiek UAB „Credit Service“, valdanti prekės ženklą Vivus.lt, tiek „TBI Bank“ priklauso tai pačiai įmonių grupei „4finance Group“. Šis grupės narių bendradarbiavimas, tikima, padės sustiprinti prekės ženklą ir banko pozicijas šalyje, o klientams užtikrins aukščiausios kokybės standartus atitinkančias finansines paslaugas.

„Naujo banko įvedimas sustiprins ne tik skaitmeninių paslaugų plėtrą šalyje, tačiau ir kitų alternatyvaus finansavimo įmonių, tokių kaip „Credit Service“, pozicijas. Tikime, kad daugėjant finansinių paslaugų teikėjų alternatyvų šalyje, klientai galės lengviau išsirinkti labiausiai jų poreikius atitinkančius sprendimus. Labai džiaugiamės šiuo projektu ir tikime, kad jis bus naudingas labiausiai vartotojams“, – sako UAB „Credit Service“ direktorė Giedrė Štuopė.

Ateityje „TBI Bank“ planuoja plėstis, stiprinti pozicijas bei teikti papildomas finansines paslaugas.

Apie TBI banką

„TBI Bank“ yra ES/EEE bankas, teikiantis paslaugas Lietuvoje neįsteigus filialo, didžiausią dėmesį skiriantis vartotojams bei smulkiajam ir vidutiniam verslui. Finansinės bei papildomos paslaugos teikiamos fiziniu ir skaitmeniniu būdu (angl. phygital). Šiuo metu bankas veikia Bulgarijoje, Rumunijoje, Vokietijoje, Danijoje, Švedijoje ir Lenkijoje. „TBI Bank“ yra vienos didžiausių skolinimo grupių „4finance Group“ dalis. Įvairiais skaitmeniniais kanalais, daugiau nei 300 fizinių filialų bei pasitelkus patikimą partnerystę su daugiau nei 10 000 prekybininkų ir mažmenininkų „TBI Bank“ vien 2020 metais aptarnavo daugiau kaip milijoną klientų ir išdavė beveik 500 000 paskolų. Sėkmingas verslo modelis ir požiūris į klientą padėjo bankui tapti vienu pelningiausių ir efektyviausių Pietryčių Europos bankų.