Depiliacija lazeriu – išsigelbėjimas skubantiems

Didžioji dauguma žmonių neįsivaizduoja savo gyvenimo be tam tikrų vietų plaukelių šalinimo, kad ir kiek daug laiko kasdienybėje šis procesas užima. Tradiciniai plaukų šalinimo metodai, tokie kaip vaškas, skutimasis, epiliavimas ar pincetas, yra veiksmingi, tačiau tik laikinai. Užtenka pagalvoti apie visus tuos atvejus, kai tenka duše praleisti papildomas dešimt ar penkiolika minučių, o tik išėjus pamatyti, kad nepastebėjote visų vietų ir reikia grįžti pašalinti plaukelius ir nuo jų. Šiuolaikiniai išradimai leidžia glotnią ir lygią odą turėti daug paprasčiau. Plaukų šalinimas lazeriu yra greitas, efektyvus ir ilgalaikis sprendimas, skirtas norint atsikratyti nepageidaujamų plaukų ir nebesijaudinti dėl įsipjovimo ar praleistų vietų.

Plaukų šalinimas lazeriu REVÙ CLINIC – tai neinvazinė medicininė procedūra, kurios metu lazeris skleidžia šviesą, kurią sugeria jūsų plaukų folikuluose esantis melaninas. Ši šviesa virsta šilumos energija, pažeisdama šaknis ir užkirsdama kelią tolesniam plaukų augimui. Jis gali būti atliekamas bet kurioje kūno vietoje, kurioje yra nepageidaujamų plaukų. Pateiksime kelias priežastis, kodėl šiuo ilgalaikiu plaukų šalinimo sprendimu turėtų pasinaudoti kiekvienas, šalinantis plaukelius namų sąlygomis.

Visų pirma, tokio precizisko ilgalaikio rezultato neįmanoma išgauti jokiu kitu depiliacijos būdu. Bijančius skausmo galima nuraminti, kad plaukelių šalinimas lazeriu nėra skausmingesnis nei vaškavimas, o REVÙ CLINIC klinikoje naudojamas MeDioStar Monolith lazeris depiliacijos metu taip pat ir vėsina odą, dėl ko nemalonūs pojūčiai ar diskomfortas sumažinami iki visiško minimumo. Taip pat tai nepamainoma prevencija tiems, kuriuos kankina nuolat įaugantys plaukeliai. Tiems, ką gąsdina depiliacijos lazeriu kaina, skubame priminti, kad tai – ilgalaikė investicija. Ilgai džiuginantis rezultatas ne tik sutaupys begalę laiko, bet ir leis sutaupyti, nes nuolat nereikės begalinio kiekio skustukų, skutimosi kremo, putų, depiliacijos vašku procedūrų ir t. t..

Galima daryti išvadą, kad lazerinė depiliacija yra finansiškai protingesnis, užtrunka mažiau laiko ir suteikia kur kas ilgesnį rezultatą. Šią procedūrą klinikoje REVÙ CLINIC galite atlikti net per pietų pertrauką, nes procedūra yra greita, o po jos nereikalingas joks atsigavimo laikas.