„Eurocash1” pristato vieną moderniausių privačių seifų saugyklų Baltijos šalyse

Apsaugos ir inkasavimo paslaugas teikianti bendrovė „Eurocash1“ po renovacijos ir technologinių atnaujinimų pristato individualių seifų nuomos centrą Kaune. Tikimasi, kad buvusio banko patalpose, Laisvės al. 82,  įsikūrusios saugyklos paslaugos bus paklausios ne tik tarp kauniečių ir Lietuvos gyventojų, bet ir tarp užsieniečių. Svarstoma apie tokių paslaugų teikimą ir Klaipėdoje, o Vilniuje klientai jau gali rezervuoti norimo tūrio seifą.

„Šiuo metu rinkoje matome gyventojų ir organizacijų poreikį naudotis individualių seifų nuomos paslaugomis. Bankams vienam po kito atsisakant teikti šią paslaugą, mes nutarėme apjungti turimas žinias ir kompetencijas. Daug metų teikiame žmonių ir organizacijų turto apsaugos paslaugas, nuolat investuojame į naujausias technologijas, todėl nusprendėme teikti dar vieną paslaugą – individualių seifų nuomą Kaune ir Vilniuje“, – pasakoja Vilius Makauskas, „Eurocash1“ direktorius.

Kaip teigia įmonės vadovas, Kaune saugykla jau veikia, o Vilniuje vykdomas individualių seifų rezervavimas. „Eurocash1“ taip pat svarsto seifų saugyklos paslaugų teikimą Klaipėdoje.

Technologijos leis klientams seifų saugykla naudotis nelydimiems darbuotojų

Pasak V. Makausko, atnaujintą „Eurocash1“ seifų saugyklą šiuo metu galima vadinti viena moderniausių ir technologiškai pažangiausių ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Norimo dydžio seifą galima užsisakyti internetu, o pačios seifų saugyklos paslaugomis individualiai galima naudotis 24/7 režimu – bet kurią dieną ir bet kuriuo paros metu. Kiekvienam klientui pirmą kartą naudojimosi saugykla taisykles asmeniškai paaiškins ir pademonstruos „Eurocash1“ atstovas, vėliau saugykla kiekvienas klientas galės naudotis savarankiškai ir privačiai, be saugyklos darbuotojų palydos.

saugykla

Saugykloje įdiegtos pažangios apsaugos technologijos, kurių veikimą 24/7 nuotoliniu būdu prižiūri įmonės apsaugos specialistai. Siekiant užtikrinti seifų nuomininkų konfidencialumą, kelių pakopų rizikos identifikavimo ir apsaugos sistema užtikrins, kad saugykloje vienu metu galėtų būti tik vienas klientas. Prieigos ir seifų saugykla yra kiaurą parą stebimos vaizdo kamerų, tačiau speciali patalpa, kurioje asmuo išima ar įdeda savo turtą, yra visiškai konfidenciali – vaizdo stebėjimo įrangos joje nėra. Taip užtikrinamas kiekvieno kliento veiksmų privatumas.

Tol, kol saugyklos paslaugomis naudojasi vienas klientas, kitas į patalpas patekti negalės. Elektroninio perspėjimo sistema praneš, kad saugyklos patalpos tuo metu yra užimtos, ir reikės palaukti.

Siūlys ir papildomų paslaugų tvarkant savo vertybes

Vaizdo kameros, nuolat stebinčios prieigą prie seifų, turi ir mikrofonus su garsiakalbiais, todėl prireikus klientai galės susisiekti su apsaugos specialistais. Klientams pageidaujant, vizito į seifų saugyklą metu juos gali lydėti asmeninis asistentas. „Eurocash1“ taip pat teikia ir papildomą paslaugą, kuri gali būti aktuali seifų nuomininkams – su ginkluota apsauga pervežti vertybes pageidaujamu adresu.

Iš viso naujojoje Kauno saugykloje įrengta 500 įvairaus dydžio seifų, Vilniaus saugykloje – beveik 1 000. Klientai gali pasirinkti iš septynių įvairaus tūrio seifų. Priklausomai nuo seifo dydžio ir nuomos laikotarpio, vieno mėnesio nuomos kaina prasideda nuo 26,90 Eur.