Jokios paskolos internetu neapsaugos nuo turto arešto

Turto areštas yra viena skaudžiausių pasekmių, kuri atsiranda nevykdant prievolių grąžinti skolas. Dauguma besiskolinančių asmenų yra klaidingai informuoti – paskolos be užstato jokiu būdu jūsų neapsaugos nuo turto arešto esant įsiskolinimams. Paskolos internetu yra suteikiamos neįkeičiant jokio turto, bet tai nereiškia, kad jeigu ateityje jūs prasiskolinsite ir vengsite įsipareigojimų, kreditorius negalės kreiptis į teismą dėl priverstinio skolos išieškojimo bei laikinųjų apsaugos priemonių skyrimo. Jums reikia gerai pasidomėti kokia tvarka gali būti areštuojamas jūsų turimas turtas dėl negrąžintų skolų.

Paskolas internetu imantys asmenys turėtų kruopščiau vertinti visą skolinimosi procedūrą, bet geriausia būtų iš anksto pasidomėti kokios yra taikomos priemonės vengiant ar negalint grąžinti skolų laiku. Kiekvienas vartotojas turi domėtis ne tik esamomis skolinimosi galimybėmis, bet ir galimomis pasekmėmis. Pirmiausia, kreditą jūs galite gauti neįkeičiant jokio turto. Turto įkeitimas yra būtinas tik tam tikrose bendrovėse. Jis dažniausiai pasitelkiamas jeigu yra spėjama, kad klientas gali laiku negrąžinti skolų, tai tiesiog papildomas apsidraudimas. Įkeičiant turtą, skolinimosi sąlygos gerėja – mažėja palūkanos, ilgėja terminas, o ir sumą galima gauti gana didelę.

Jeigu jūs skolinatės be turto įkeitimo, tai kreditas pervedamas įprasta tvarka. Kai ateina metas mokėti skolas, jūs privalote jas sumokėti laiku, pagal sutartyje nurodytus reikalavimus. Jeigu neapmokate įmokos ar negrąžinate visos skolos, kreditorius turi pilną teisę kreiptis į teismą ar skolų išieškojimo bendroves. Tikėtina, kad kredito bendrovė neskubės kreiptis į teismą, o tiesiog pasitelks skolų išieškojimo bendrovių paslaugas. Jeigu ir su šių išieškotojų pagalba nepavyks priversti jūsų grąžinti skolas, tada bus kreipiamasi į teismą.

Kai viskas persikelia į teismą, kreditorius turi pilną teisę reikalauti vykdomojo rašto. Tas raštas skirtas tam, kad būtų galima skolą išieškoti priverstiniu būdu. Su tuo raštu kreditorius kreipiasi į antstolį. Antstolis gali areštuoti ne tik jūsų turimus pinigus banko sąskaitose, bet gali areštuoti ir jūsų turimą kilnojamą ar nekilnojamą turtą. Tam turi būti taikomos laikinosios apsaugos priemonės. Apie laikinų apsaugos priemonių taikymą taip pat siūloma pasidomėti prieš imant kreditą.