Lietuvoje paskolos internetu visiems vienodos

Lietuvoje paskolos internetu visiems suteikiamos vienodomis sąlygomis. Geresnius pasiūlymus gali gauti tik tie, kurie nevengia pateikti kažkokį užstatą. Nors jis ir nėra privalomas, daugumoje bendrovių galima gauti žymiai geresnius pasiūlymus. Greitieji kreditai dažniausiai siūlomi be turto įkeitimo, bet nereikėtų galvoti, kad iškart būtina naudotis tokiais pasiūlymais. Matote, jeigu skolinatės ir kreditoriui galite kažką įkeisti, tai mainais jūs gausite mažesnes palūkanas ar didesnę paskolos sumą. Viskas priklauso nuo pasirinktos kredito bendrovės, tad turintiems užstatą, siūlytume labiau pasidomėti ne įprastomis, bet su užstatu skolinančiomis bendrovėmis.

Paskolos internetu visiems suteikiamos vienoda tvarka. Pirmiausiai vartotojas kredito paraišką turi pateikti nurodant tikslius duomenis apie pajamų gavimą bei patiriamas nuolatines išlaidas. Dažniausiai kreditoriai nori, jog klientas gautų pakankamą sumą pajamų, kuri nebūtų per maža būsimų įmokų mokėjimui. Tai reiškia, kad jeigu akivaizdu, kad jūsų pajamos yra didžiulės, kredito teikėjas gali pakelti skolinimosi limitą atsižvelgiant į jūsų situaciją. Jums tokiu atveju reikėtų rinktis specialias įmones, kurios skolinimosi limitus nustato būtent kiekvienam klientui.

Įprastos paskolų bendrovės sąlygas visiems nustato vienodas. Greituosius kreditus gauti visi gali tik tada, kai paaiškėja, jog klientas yra mokus ir galintis laiku vykdyti įsipareigojimus. Tai reiškia, kad pirmiau yra atliekama kliento finansinės padėties analizė. Greitųjų paskolų bendrovės dažniausiai nustato pirmosios paskolos limitą, kuris yra taikomas būtent visiems vartotojams. Tai reiškia, kad jokiu būdu jūs negausite didesnės sumos skolinantis pirmą kartą. Jums taip pat pirmiau teks grąžinti ankstesnes skolas laiku. Tik tada jūsų skolinimosi limitas bus pakeltas pagal galiojančią bendrovės tvarką.

Skolinimosi sąlygos šiuo metu tikrai nėra labai prastos. Tie, kurie labai taupo, turėtų rinktis bankus – ten skolinimosi sąlygos nustatomos individualiai. Bet, jeigu norite gauti pinigų greitai, tai internetu jums reikėtų rinktis žymiausias įmones, nes jos dažniausiai siūlo kreditus ilgam laikotarpiui, o svarbiausia – jose tikrai rasite bene mažiausias palūkanas iš visų greitųjų kreditų bendrovių. Pasiskolinti pinigų jūs galite pagal standartines sąlygas – visiems jos yra taikomos pagal įstatymus bei kreditorių vidinę tvarką.