Milijonieriai įvardijo klaidas, kurios trukdo sėkmei

Gerai žinomas posakis byloja: „Kvailys mokosi iš savo klaidų, o sumanus – iš kitų“. CNBC prašymu 10 milijonierių ir „The Oracle“ patarėjų, kurie patys uždirbo savo turtus, įvardijo 10 klaidų, kurių neturėtumėte daryti, kad pasisektų gyvenime. Atkreipkite dėmesį, kad „Oracle“ yra pirmaujančių pasaulio verslininkų grupė, besidalijanti savo sėkmės strategijomis, kad padėtų kitiems.

1. Nedaryti pirmųjų žingsnių

Tai yra dažniausiai pasitaikanti klaida, kurią daro dauguma žmonių. Sėkmei reikia tikėjimo ir užsispyrimo, kuris ugdo drausmę. Jei kažko nesieki, tai to ir nepasieksi. Sustingęs ir nesiimdamas jokių žingsnių galų gale slysi žemyn be motyvacijos. Šį patarimą davė Amerikos nekilnojamojo turto imperijos „Cardone Capital Grant Cardone“ įkūrėjas Grantas Kardonas.

2. Per daug atsipalaiduoti

Tingulys mažais kiekiais nėra blogai, tačiau norint pasiekti gerų rezultatų reikia daug pastangų, teigia Michaelas Ovitzas, CAA įkūrėjas ir buvęs generalinis direktorius, taip pat buvęs „The Walt Disney Company“ vadovas.

3. Būti neigiamai nusiteikus

Bent vienas neigiamai nusiteikęs žmogus gadina visą optimistų komandą. Mažai tikėtina, kad pavyks pakeisti blogai nusiteikusį žmogų, todėl tokie asmenys dažniausiai atleidžiami. Net ir sunkmečiu reikia susikaupti, susivienyti ir išlaikyti teigiamą požiūrį, kad ir kas būtų. Šiuo patarimu pasidalijo „The Corcoran Group“ įkūrėja Barbara Corcoran.

4. Per ilgai laukti prieš priimant sprendimą

Čia galioja viena vertinga taisyklė, kuria vadovavosi Colinas Powellas (buvęs JAV valstybės sekretorius): norint priimti sprendimą, reikia turėti nuo 40% iki 70% informacijos. Jei jums reikia pilnų garantijų, galite praleisti progą. Todėl turėtumėte pasikliauti intuicija. Pasak „Rawls Consulting“ įkūrėjo ir generalinio direktoriaus Seano Rawlso, veiksmingas vadovavimas apima žinių ir patirties derinį. Kartais tai reiškia, kad reikia priimti sprendimą dėl užgaidos, net jei nėra išsamios informacijos.

5. Nesišypsoti

Sėkmingas brokeris ir milijardierius Holly Parkeris, „The Holly Parker Team“ įkūrėjas ir generalinis direktorius, mano, kad šiandien kai kurie žmonės nuvertina nuoširdžios šypsenos galimybes, o veltui. Tokia šypsena gali iškart sukelti pasitikėjimą, kuris yra bet kokio verslo sandorio kertinis akmuo. Nepamirškite, kad žmonės nori užsiimti verslu su jiems patinkančiais žmonėmis, užmegzti ryšį su jais ir jaustis patogiai.

6. Skirti dėmesį keliems dalykams vienu metu

Kai kurie žmonės gali turėti daug genialių idėjų, tačiau negalėdami jomis pasinaudoti, jie rodo nepagrįstą dėmesį kitų žmonių reikalams. Praktiškai tai galima pasireikšti taip: jei nesate teisininkas, neturėtumėte apsimesti juo. Tokiu atveju geriau perduoti nemažai atsakomybės patyrusiems specialistams. Taip mano advokatas Jamesas Daly, „Daily Law Group“ partneris ir įkūrėjas, kuris padeda garsiems klientams bylinėtis.

7. Neplanuoti svarbių dalykų ir nerašyti pastabų kalendoriuje

Bet kuris verslininkas turėtų laikytis vienos svarbios taisyklės: planuoti ir organizuoti visus darbus. Jei netinkamai valdote save, kaip galite organizuoti kitų žmonių darbą? Norėdami pereiti į problemų ir susitikimų ritmą, turėtumėte viską užrašyti ir suplanuoti, kitaip vėliau bus sunku prisiminti reikalų tvarką ir galite praleisti ką nors svarbaus. Šiuo patarimu pasidalijo Dennisas Nijaras, „Accounting Department.com“, virtualios buhalterinės apskaitos paslaugos, skirtos mažoms įmonėms, įkūrėjas.

8. Aklai mėgdžioti sėkmingus žmones

Taip pat svarbu ne visur kopijuoti sėkmingų žmonių elgesį, o pažvelgti į atskirus jų sėkmės komponentus ir pritaikyti juos sau. Vaizdžiai tariant, kasdienis juodo džemperio, tokio kaip Steve’o Jobso, dėvėjimas tavęs nepavers Steve’u Jobsu. Taip sako Lucas Freileris, verslo sprendimų klientams centro „Centercode“ generalinis direktorius ir įkūrėjas.

9. Stenktis viską kontroliuoti

Niekas dar negalėjo pasiekti savo tikslų, būdamas tikras, kad viskas yra jo kontroliuojama. Tai tiesiog neįmanoma. Kartais lieka tik susitaikyti su situacijos tikrove, parodyti ryžtą ir skirti laiko ten, kur tikrai galite ką nors pakeisti. Šią nuomonę išreiškė Alon Rajic, „Review Home Warranties“ generalinis direktorius ir svetainės tokiu pat pavadinimu savininkas.

10. Bijoti išeiti iš komforto zonos

Čia taip pat galite pacituoti posakį: „Kas nerizikuoja, tas negeria šampano“. Norint pradėti verslą, sukurti prekės ženklą ar kurti karjerą reikia išeiti iš komforto zonos ir be baimės dalyvauti konkurencijoje. Taip sako Jamesas Sixsmithas, „Trade Context“ įkūrėjas ir generalinis direktorius, tai pat „Speed ​​Up Trader“ bendrasavininkas ir buvęs profesionalus ledo ritulio žaidėjas.