Paskolos internetu ir sms iki 2000 eurų creditstar.lt

Creditstar.lt – Creditstar Group AS priklausanti įmonė, veikianti nuo 2006 metų Skandinavijos ir Baltijos šalyse. Bendrovė teikia greitas, lanksčias ir patogias finansinės pagalbos paslaugas, padeda išspręsti pinigines problemas. Creditstar Lithuania UAB specializuojasi privačių asmenų finansavimo srityje, šią paslaugą vykdo lanksčiau, patogiau, siūlo ir taiko naujoviškus sprendimus. Klientai pateikia kredito paraišką internetu ar mobiliuoju telefonu. SMS paskola – geras būdas skolintis, atsiradus nenumatytoms išlaidoms. Sutartis įforminama greitai ir paprastai. Reikia pateikti paskolos paraišką internetu ar SMS žinute bet kuriuo paros metu telefonu 1337 ir laukti atsakymo.
SMS paskolos dydis 100 eurų iki 2000 eurų, terminui nuo 15 dienų iki 6 mėnesių. Paskolą gali gauti Lietuvos Respublikos piliečiai ar asmenys, kurie turi nuolatinį leidimą gyventi šalyje, esantys 18 – 60 metų amžiaus. Pirmos paskolos dydis negali viršyti 600 eurų ir grąžinimo terminas ne ilgesnis nei  6 mėnesiai.
Creditstar.lt savo klientams suteikia galimybę prasitęsti kredito grąžinimo terminą. Pratęsimo terminas 15 – 30 dienų, reikia sumokėti pratęsimo mokestį SMS žinute ir taip įmokos mokėjimo terminas nukeliamas.
Creditstar.lt – sprendimas dėl paskolos vos per 15 minučių. Registruotis ir sukurti paskyrą – paprasta ir neužims daug laiko.

Creditstar.lt kontaktai: Telefonas: 8 5 2140428, email info@creditstar.lt, skype ir chat.

Creditstar.lt darbo laikas:

Kiekvieną dieną, nuo 9 iki 21 val.