Pirmas kreditas internetu

Kredito sąvoka žinoma jau senai. Tik atsiradus pirmiesiems prekybiniams santykiams imta kalbėti apie galimybę skolintis. Tai ir gi tam tikra verslo dalis. Skolinant galima uždirbti pinigų. Pripažinkime, kad skola siejasi su negalėjimu kažko įsigyti. Tačiau žmogaus poreikiai dažniausiai laimi ir iškilusi norą pastarasis skuba patenkinti. Žinoma tam prireikia daugiau išteklių nei žmogus turi. Šiuo atveju lieka viena išeitis, skolinimasis. Tuo naudojasi tie, kurie turi atliekamų pinigų ir gali juos panaudoti siekdami padidinti turimas lėšas. Dar kitaip sakant, pinigai turi uždirbti pinigus.

Skolinimas visada susijęs su tam tikra rizika. Žmogus skolindamas kitam susiduria su galimybe ir nebeatgauti tos skolos. Tuo remiantis yra sugalvotos palūkanos. Gražindamas skolą skolininkas privalo primokėti tam tikrą pinigų sumą už riziką. Be palūkanų funkcionuoja ir daugiau taisyklių, kaip antai, už vėlavimą grąžinti skolą pridedami delspinigiai. Visas šis mechanizmas sukurtas verslo pagrindu – uždirbti pinigų skolinant juos kitam. Ar tai moralu ir teisingai – diskusijų klausimas, bet reikia prisiminti, jog visuomenė labai skirtinga. Jos sluoksniuotumas akivaizdus. Nė kiekvienas sugeba dirbti ir uždirbti tiek, kiek reikia.

Metams bėgant skolinimasis peraugo į sudėtingą kreditavimo sistemą. Čia savo nišą rado bankai ir kitos įstaigos, galinčios suteikti kreditą už tam tikrus įsipareigojimu. Evoliucionuojant finansų sektoriui, tobulėjo ir pats kredito suteikimas. Rinkoje pasirodė paslaugos, kurios galėjo patenkinti daugelio vartotojų poreikius ir norus. Šalia tradicinio kredito atsirado tokios jo formos kaip greitas kreditas ir kreditas internetu.

Greiti kreditai išpopuliarėjo visai nesenai. Nuo tradicinio kredito jie skiriasi savo supaprastinta forma. Žmogui užtenka paskambinti, susitarti dėl norimos sumos ir pinigai išmokami labai greitai. Greitasis kreditas remiasi mažesnėmis sumomis. Vartotojas gali skolintis nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių, įvairia valiuta. Galimybė pasiskolinti mažą pinigų sumą praktiškai ir suformavo dabartinę greitojo kredito sampratą.

Tobulėjančios informacinės kompiuterinės technologijos taip pat stipriai paveikė kredito įsigijimo laiko sampratą. Internetas atvėrė visiškai kitas galimybes. Jis sudrebino bankus ir sudarė sąlygas atsirasti visiškai naujom kredito formom. Viena iš tokių  – kreditas internetu. Atėjo laikas, kada žmogus nežengdamas nė žingsnio iš savo namų gali pasiskolinti norimą pinigų sumą. Kreditas internetu tapo prieinamas žymiai platesniam įvairių visuomenės sluoksnių atstovams. Odos spalva, kalbos kilmė, išpažįstamas tikėjimas, socialinis sluoksnis ir kiti panašūs dalykai nebevaidina pagrindinės rolės imat kreditą. Žmogui užtenka turėti prieigą prie interneto ir to pakanka norint pasiskolinti pinigų iš banko ar kitos, panašia veikla užsiimančios, įstaigos. Kreditas internetu gaunamas labai greitai. Reikia užpildyti tik keletą elektroninių formų, pateikti tam tikrus savo asmenybės indentifikavimo duomenis ir bankas praktiškai turi visą jiems reikiamą informaciją, belieka išsirinkti norimą pinigų sumą.

Pirmas kreditas nemokamai

Pirmas kreditais nemokamai– ganėtinai skambi frazė, girdima kone kasdien. Taip greituosius kreditus teikiančios kompanijos vadina savo teikiamas paskolas, už kurias nėra mokamos jokios palūkanos. Žmonėms tokios paskolos yra gerai – pasiskolini kažkokią sumą pinigų, t.y. paimamas pirmas kreditas nemokamai, po kažkiek laiko, grąžini tą pinigų sumą – viskas atrodo gerai, pinigai nemokamai, kuriuos vėliau reikia grąžinti.

Niekam nepaslaptis, jog registracijos metu yra pateikiami asmeniniai duomenys. Po to tie duomenys naudojami paskolų bendrovių rinkodaros tikslais, jūs gausite reklamines žinutes, elektroninius laiškus, bet juk jų galima visada atsisakyti! Kur tos šaknys, iš kurių atsirado pirmas kreditas nemokamai? Viską galima paprastai paaiškinti.

Registracija greituosius kreditus teikiančių kompanijų tinklapiuose trunka nuo kelių minučių iki valandos, kadangi reikia įvykdyti įvairius identifikacijos procesus, užpildyti paraiškas. Normalus statistinis Lietuvos ar bet kurios kitos šalies pilietis spjaus į tokį pirmą kreditą nemokamai ir geriau nueis pas draugą ar kaimyną pasiskolinti tam tikros sumos pinigų. Tačiau jeigu tokia paskola yra teikiama be palūkanų, tada verta skolintis, nes nebus nuskriausto draugo, kuriam paskolą atidavėte po poros mėnesių, vėluodami ir galbūt tie pinigai jam buvo labai reikalingi. Taip pat gerai ir tas, jog pirmas kreditas nemokamai suteiks privatumą ir niekas praktiškai nežinos, jog skolinotės pinigų, nebent patys kažkam tai pranešite.

Pasiimti pirmą kreditą nemokamai galima labai įvairiai. Pavyzdžiui – labiausiai paplitęs kredito ar mini paskolos ėmimo būdas – paskolos ėmimas internetu. Tam, kad paimtumėte paskolą, jums pakanka užsiregistruoti, patvirtinti tapatybę, atsiliepti į konsultanto skambutį ir atsakyti į tam tikrus klausimus apie save ir pirmas kreditas nemokamai jau pasiekia jūsų sąskaitą.

Kitas, nemažiau populiarus būdas yra imti greituosius kreditus pasinaudojant telefonu, SMS žinutėmis. Toks skolinimasis taip pat užima ganėtinai mažai laiko, vienintelis minusas tik tas, kad gali būti sudėtinga siųsti normalios apimties tekstus per telefoną, kadangi mobiliųjų telefonų mygtukai yra maži ir nepatogu rinkti didelius kiekius informacijos.

Pirma paskola nemokamai yra reklamuojama net prekybos centruose. Turbūt jau spėjote sužinoti apie išduodamus kreditus iš amerikietiškų filmų, kurie kuriami remiantis amerikietišku gyvenimu. Ne paslaptis, jog statistinis amerikietis nemenkai įsiskolina dėl namo ar buto, automobilio bei kitų jam reikalingų daiktų ir vėliau visą gyvenimą už tai dirba. Įprastai yra išduodama kreditinė kortelė, kuria pasinaudojant, galima pirkti tam tikrus daiktus iki kažkokios nustatytos kredito ribos. Ši paskola nors ir yra paplitusi, tačiau ją patartina imti tik tokiu atveju, jeigu niekaip neapsieinate be tam tikros priemonės ar daikto.

Įvertinkite savo finansinę situaciją atsakingai, kad vėliau netektų nusivilti. Daugelis žmonių paima kreditus net neįsivaizduodami, kad jiems gali tekti grąžinti vos ne perpus didesnę pinigų sumą, negu pasiskolinta, bet taip nenutiks su nemokamu kreditu, nes jis juk nemokamas!

Pirmas kreditas nemokamai padės Jums įsigyti norimą daiktą, paslaugą skubiai ir visiškai nemokamai. Pirmą kreditą nemokamai galite pasiimti paskolų internete bendrovėse, visiškai neišeidami iš namų ir negaišdami savo laiko bereikalingiems popierizmams. Pirmam kreditui internetu pasiimti reikės tik dokumento kopijos, mobilaus telefono ir kompiuterio su internetu. Apsvarstykite pirmo kredito ėmimo sąlygas, nes dažniausiai jis būna suteikiamas tik vieną kartą! Pasiimkite pirmą kreditą nemokamai šiandien ir įsigykite išsvajotą pirkinį!

Pirma paskola nemokamai

Paskolos gali prisireikti kiekvienam žmogui įvairiais gyvenimo tarpsniais. Ką daryti tada, kai prisireikia menkos pinigų sumos, įprastai iki keleto šimtų litų ir neįmanoma pasiskolinti tokios paskolos iš draugo? Ogi imti mini paskolą.

Šio tipo paskolos užkariavo Lietuvos rinką palyginti visai neseniai, tačiau greituosius kreditus teikiančios kompanijos įvairiausiais būdais sugeba palenkti klientus savo pusėn ir uždirbti iš jų, taikydami palyginti dideles palūkanų normas.

Būdų pavyzdžiui, kaip pirma paskola nemokamai yra įvairiausių ir viskas tam, kad klientas būtų užsiregistravęs greituosius kreditus teikiančių kompanijų tinklapyje. Niekam ne paslaptis, jog norint paimti paskolą, reikia sugaišti nemažai laiko registruojantis. Tam, kad būtų suteikta pirma paskola nemokamai, reikia registracijos metu suvesti savo įprastus duomenis (vardas, pavardė, gyvenamasis adresas, numeris ir koks nors el. paštas). Reikia patvirtinti el. paštą per aktyvacijos nuorodą. Atrodo jau pirma paskola nemokamai pasiekiama vos ranka tačiau vėl problemos.

Reikia patvirtinti savo tapatybę per elektroninę bankininkystę, galiausiai, prisireikia ir papildomų sutarčių patvirtinimų. O dar jeigu viską darote savaitgalį, gali tekti palaukti darbo dienos. Galiausiai po geros valandos vargo, jūs jau galite paimti pirma paskola nemokamai. Tačiau kabliukų yra ir čia.

Pirma paskola nemokamai, tai paskola, kuri yra suteikiama be jokių palūkanų. Tas reiškia, jog pasiskolinus tam tikrą sumą pinigų, jums nereikės tos visos sumos su palūkanomis kartu grąžinti. Pirma paskola nemokamai, trumpai tariant, tai kaip skola iš draugo – ją galima grąžinti nemokant papildomai jokių palūkanų. Pagrindinis principas, kuris taikomas jog ši paskola būtų suteikta žmogui, tai tas, jog jis būtų užsiregistravęs tinklapyje ir bet kuriuo sunkiu gyvenimo tarpsniu, galėtu pasiimti naują paskolą (jau ne nemokamą) vos poros mygtukų paspaudimu.

Tam, kad gauti pirma paskola nemokamai, turėsite išpildyti greituosius kreditus teikiančių kompanijų reikalavimus. Įprastai iš paskolos ėmėjo reikalaujama, jog jis būtų pilnametis bei oficialiai pajamas gaunantis Lietuvos Respublikos pilietis. Kai išpildyta ši sąlyga, tada galite teirautis paskolos. Tačiau yra ir kitų kriterijų, į kuriuos atsižvelgiama prieš tai, kol jums suteikiama paskola.

Labai svarbu yra tai, kad nebūtumėte prisiėmę paskolų kitose greituosius kreditus teikiančiose įmonėse ar bendrovėse, nes yra vedama atskira kredito istorija kiekvienam žmogui, palei jo asmeninius duomenis, pagrinde asmens kodą. O tas reiškia, jog pirma paskola nemokamai jums nebus suteikta, nes skolintojai matys visą jūsų kreditų istoriją ir jeigu bus pastebėta, kad turite daug paskolų kitose skolintojų kompanijose, jūs būsite rizikos grupėje.

Taip pat pirma paskola nemokama gali būti nesuteikta ir dėl kitos priežasties. Pavyzdžiui, jeigu anksčiau buvote pasiskolinę kažkiek pinigų, nesvarbu ar tai mini paskola o gal greitas kreditas ir vėlavote grąžinti tą skolą kažkokį tai laikotarpį (kelios dienos nieko baisaus, o keli mėnesiai – katastrofa), tai jūs būsite patekę į juodąjį banko sąrašą. Galite neabejoti, kad bus problemų ne tik su pirma paskola nemokamai, tačiau ir su bet kokomis didesnėmis paskolomis bankuose, kai pavyzdžiui, po 2 metų jums prisireiks paskolos verslui, nes kredito istorijoje įrašai apie vėlavimą grąžinti paskolą puikiai atsispindės. Taip pat būtų svarbu paminėti, jog ten pat atsispindi ir vėlavimai mokėti komunalines paslaugas ir taip toliau. Todėl prieš imant pirma paskola nemokamai, patartina atsakingai mokėti kitose kredito kompanijose paskolos įmokas bei būti atsakingiems dėl savo buto ar namo išlaidų apmokėjimo, kad vėliau netektų gailėtis.