PIRMAS KREDITAS NEMOKAMAI

Pirmas kreditas nemokamai, nemokama paskola, paskola be palūkanų ir kitos panašios reklamos siūlo skolintis daugybėje vietų ir situacijų. Gal tai atrodo tik reklaminiai triukai, tačiau nemokama paskola iš tiesų yra tikra paskola, kuri siūloma pirmąjį kartą besiskolinantiems toje greitųjų kreditų įmonėje, kuri taiko šią akciją. Jei trūksta pinigų kažkokiam svarbiam daiktui ar dalykui ir skolinatės pirmą kartą, Jūsų turite galimybę skolintis ir grąžinti tik tai, ką skolinotės.

Skirtingai ne įprastas kreditas, toks kreditas suteikiamas ne tik be palūkanų, bet ir be administravimo, sutarties sudarymo ar kitų mokesčių. Patį kreditą reikės grąžinti, tačiau grąžinsite tik tiek, kiek pasiskolinsite iš greitųjų kreditų bendrovės. Tokio tipo pasiūlymai ypač patrauklūs jei norite pasinaudoti kokia akcija ir įgyti gerą daiktą už gerą kainą (buitinės, kompiuterinės ir kitos technikos ar panašiems), o taip pat ir tada, kai netikėtai pritrūkstama pinigų, pavyzdžiui patyrus nenumatytų išlaidų kelionei, sugedus transporto priemonei ar kitose nenumatytose situacijose.

Esminis nemokamo kredito privalumas yra ne tik palūkanų ir įvairių mokesčių nebuvimas, bet ir tai, kad šie kreditai visuomet suteikiami žaibiškai greitai. Dėl šiuolaikinių technologijų, elektroninės bankininkystės ir puikiai išvystyto interneto tinklo paskolos internetu net ir pirmąjį kartą gali būti suteikiamos per keliolika minučių. Net ir vykdami į prekybos centrą, o ten pastebėję, kad pritrūkote pinigų, galite pasiskolinti naudodamiesi savo išmaniuoju telefonu. Svarbu atminti tai, kad nemokamas kreditas suteikiamas tik internetu, SMS žinute ar skambučiu to padaryti greičiausiai nepavyks, jei nebūsite patvirtinę savo tapatybės anksčiau kredito bendrovėje.

Pirmas kreditas nemokamai suteikiamas tiems, kurie skolinasi pirmą kartą. Tai reiškia, kad iki paskolos gavimo negalite būti buvęs tos kredito bendrovės, iš kurios planuojate imti nemokamą kreditą, klientas. Be šios sąlygos galioja ir visos kitos standartinės sąlygos imant paskolą: jokių pradelstų įsiskolinimų, pakankamos pajamos ir kiti reikalavimai, kurie taikomi visiems klientams ir yra nustatyti kredito bendrovės taisyklėse bei Lietuvos Respublikos įstatymuose. Pradelsimo atveju, t.y. vėluojant bent vieną dieną greitųjų kreditų įmonės taiko įprastą kreditams kainą. Todėl labai svarbu įvertinti savo galimybes grąžinti laiku.