Plaukų šalinimas lazeriu: dažniausiai kylantys klausimai

Laiko taupymas yra aktualus daugeliui mūsų, tad net ir tuomet, kada ieškoma tinkamiausio depiliacijos būdo, svarbiu kriterijumi tampa tai, ar procedūra gali užtikrinti ilgalaikį rezultatą. Būtent dėl šios priežasties plaukų šalinimas lazeriu tampa vis populiaresnis, o norintiems išbandyti šią procedūrą neretai kyla įvairių klausimų. Taigi, kokie jų kyla dažniausiai, ir ką svarbu žinoti apie šią procedūrą?

Kam gali būti taikoma ši procedūra ir kaip jai pasiruošti?

Lazerinis plaukų šalinimas gali būti atliekamas ir vyrams, ir moterims, tačiau ši procedūra negali būti taikoma nėščioms moterims ar žmonėms, kurie vartoja tam tikrus vaistus. Jei dvejojate, ar jums gali būti atliekamas plaukų šalinimas lazeriu, pirmiausia pasikonsultuokite su specialistais, kurie jums galės atsakyti į įvairius kylančius klausimus. Maždaug mėnesį prieš lazerinį plaukų šalinimą https://oblakasalon.lt/lazerine-epiliacija/ reikėtų rinktis tik plaukelių skutimą, bet jokiu būdu ne jų pešiojimą, depiliavimą vašku, cukrumi ar epiliatoriumi. Svarbiausia yra tai, kad nebūtų pašalinamas plaukų svogūnėlis, nes tai gali turėti neigiamą įtaką galutiniam rezultatui. Taip pat kelias savaites prieš procedūrą patartina nesideginti saulėje (reikėtų vengti ir soliariumo), o tuomet, jei saulės spindulių išvengti nepavyks, būtina naudoti apsauginį kremą nuo saulės.

Kiek laiko truks plaukų šalinimas, ir kiek procedūrų prireiks?

Plaukų šalinimas lazeriu yra atliekamas gana greitai, o procedūros trukmė visada priklauso nuo to, kokioje vietoje yra šalinami plaukeliai. Pavyzdžiui, jei lazerinis plaukų šalinimas bus atliekamas pažastų srityje, procedūros trukmė sieks vos kelias minutes, tad tai tikrai nepareikalaus pernelyg daug jūsų laiko. Vos po vienos procedūros plaukai tampa kur kas retesni, todėl rezultatus galima pastebėti beveik iš karto. Dažniausiai prireikia maždaug 3-6 procedūrų, ir pasiektais rezultatais bus galima džiaugtis tikrai ilgą laiką. Įprastai lazerinę procedūrą tenka pakartoti vos kartą per metus, ir rezultatas jus džiugins tikrai ilgą laiką.

Ar lazerinis plaukų šalinimas yra skausmingas?

Nors neretai yra manoma, kad plaukų šalinimas lazeriu gali būti labai skausmingas, tačiau specialistai teigia, kad tikrai nėra jokio reikalo nerimauti. Procedūros metu įprastai tėra jaučiamas lengvas dilgčiojimas, tad lazerinis plaukų šalinimas gali būti taikomas net ir tiems žmonėms, kurių skausmo slenkstis yra labai žemas. Lyginant su įvairiomis kitomis depiliacijos formomis, plaukų šalinimas lazeriu yra tokia procedūra, kurios metu nemalonių pojūčių tikrai galima išvengti.

Nuo ko priklauso procedūros kaina?

Tokio plaukų šalinimo būdo kaina priklauso nuo daugybės įvairių veiksnių: nuo to, kokioje vietoje yra šalinami plaukeliai, nuo klinikoje naudojamos įrangos, taip pat ir nuo konkrečios pasirinktos klinikos. Jei siekiate, kad plaukų šalinimas lazeriu kainuotų kuo pigiau, tokiu atveju galite palyginti skirtingų klinikų nustatytus įkainius, ir tai jums padės atrasti pačias palankiausias pasirinkimo galimybes.

Kokią kliniką pasirinkti?

Lazerinis plaukų šalinimas šiuo metu yra siūlomas labai įvairiose klinikose, tad natūralu, jog gana dažnu klausimu tampa tai, kokią kliniką vertėtų pasirinkti. Visada yra siekiama, kad rezultatai būtų kuo geresni, tad galima pasidomėti, kaip įvairias klinikas vertina klientai. Taip pat galite palyginti skirtingų klinikų nustatytas kainas, ir susirasti tokią kliniką, kuri būtų įsikūrusi jums patogiausioje vietoje.

Jei kiltų tam tikrų klausimų, visada galite pasikonsultuoti su specialistais, kurie padės jums paprasčiau apsispręsti, ar būtent ši procedūra gali būti pačiu geriausiu pasirinkimu. Taip pat galėsite užduoti įvairius jums rūpimus klausimus, ir gauta informacija padės tinkamai pasiruošti šiai procedūrai.