Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/vhosts/paskolos-internetu.eu/httpdocs/wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/www/wwwroot/paskolos-internetu.eu/:/tmp/) in /www/wwwroot/paskolos-internetu.eu/wordfence-waf.php on line 4
Tatuiruočių ir permanentinio makiažo pašalinimas – misija įmanoma?

Tatuiruočių ir permanentinio makiažo pašalinimas – misija įmanoma?

Sunku sutikti žmogų, kuris neturėtų bent vienos tatuiruotės. Vieniems tai viso gyvenimo puošmena ar malonus, sentimentalus prisiminimas, kiti jas įvardija kaip jaunystės klaidas ar skundžiasi senokai atsibodusiu piešiniu ant kūno. Visiems, kurie taip pat nesididžiuoja savo tatuiruote ir nori kuo greičiau jos atsikratyti, klinika REVÙ CLINIC turi sprendimą. Tatuiruočių šalinimas lazeriu – išsigelbėjimas daugeliui žmonių. Svarbu žinoti, kad šiuo būdu galima šalinti ne tik tatuiruotes, bet ir ilgalaikį makiažą.

Dažną dominantis klausimas apie lazerių naudojimą nepageidaujamoms tatuiruotėms ar permanentiniam makiažui pašalinti, yra tai, ar procedūra yra saugi ir tikrai veiksminga. Trumpai tariant, rašalo pigmento iš odos šalinimas lazeriu yra saugiausias ir veiksmingiausias šiomis dienomis taikomas būdas atsikratyti nepageidaujamo piešinio ar nebepuošiančio ilgalaikio makiažo. Kadangi procedūros metu naudojami tik lazeriai, tai yra neinvazinis gydymas, kuris taikomas tik nepageidaujamos tatuiruotės ar permanentinio makiažo pigmento šalinimui ir nepažeidžia aplink esančio odos paviršiaus. Taigi, kaip lazeriai išvalo nepageidaujamas tatuiruotes? REVÙ CLINIC klinikoje, tatuiruočių bei permanentinio makiažo šalinimui naudojamas specialiai tam sukurtas lazeris, kuris procedūros metu yra nukreipiamas į konkrečią vietą, iš kurios norima pašalinti dažus. Kai lazeris praeina per tatuiruotę, jis prasiskverbia per odą, aptinka ir sulaužo tatuiruotės pigmentą. Visą tą laiką lazeris nedaro jokio poveikio aplink esančiai odai. Lazeriai pašalina tatuiruotes, suskaidydami pigmento spalvas didelio intensyvumo šviesos spinduliu. Mažesnėms tatuiruotėms reikės mažiau impulsų, o didesnėms – daugiau, kad jas pašalintų. Bet kuriuo atveju, norint visiškai atsikratyti tatuiruotės, prireiks kelių procedūrų. Po kiekvieno apsilankymo jūsų tatuiruotė turėtų palaipsniui šviesėti.

Pirmiausia turėtumėte suplanuoti konsultaciją REVÙ CLINIC klinikoje su ten dirbančiu specialistu, kuris gali profesionaliai įvertinti jūsų tatuiruotės ar permanentinio makiažo būklę ir patarti dėl tolimesnio proceso ir procedūrų eigos. Procedūrų, kurių reikės rašalo pigmentui iš odos pašalinti, skaičius priklausys nuo tatuiruotės senumo, dydžio ir spalvos(ų). Paciento odos spalva ir dažų pigmento įvedimo į odą gilumas taip pat turės įtakos galutiniam rezultatui. Reikėtų nusiteikti, kad tatuiruotė ar nebedžiuginantis permanentinis makiažas nebus pašalintas vieno vizito metu. Svarbu paminėti, kad dar prieš pradedant procedūrų kursą, reikėtų procedūrą atliekantį specialistą perspėti ar pigmentą iš odos norima pašalinti pilnai, ar tik dalinai, t.y. pakankamai pašviešinti, pavyzdžiui prieš naujos tatuiruotės ar permanentinio makiažo atlikimą ant viršaus. Tatuiruočių ir permanentinio makiažo šalinimas lazeriu padės atsikratyti nepageidaujamų piešinių ant odos, o pasitarus su tai išmanančiu specialistu, kiekvienas ras geriausią sprendimo būdą.