Vartojamoji paskola

Jei staiga pritrūkote pinigų, tačiau norite sočiai pavalgyti, papramogauti egzotiškuose šalyse ar tiesiog kur nors praleisti laiką su draugais ir niekaip nesulaukiate atlyginimo – vartojamoji paskola gali būti puikus sprendimas.

Vartojamoji paskola galima asmenims nuo aštuoniolikos iki šešedešimt penkerių metų. Šiuo metu vartojamasias paskolas išduoda ne tik bankai, tačiau ir kredito unijos bei greitųjų kreditų įmonės. Kreipdamiesi į banką, galite su konsultantais paderinti visas sąlygas ir kartu nuspręsti, kokia vartojamoji paskola yra jums tinkamiausia. Grąžinimo terminas gali būti labai įvairus: nuo kelių mėnėsių iki kelių metų. Taip pat verta paminėti, kad ir įmokos dažnumas gali skirtis. Gal būt sutarsite kas mėnėsį įmokėti po du šimtus litų už savo finansinį įsipareigojimą, o galbūt jums bus patogiau sumokėti didesnę sumą kas pusę metų. Jei pasirinksite imti vartojamąją paskolą iš greitųjų kreditų įmonių, tuomet galbūt nepavyks gauti tokio lankstaus termino, tačiau pavėlavus turėsite galimybę prasitęsti paskolą už tam tikrą vienkartinį mokestį.

Greitųjų kreditų įmonėse šiuo metu gausu akcijų imant vartojamąją paskolą pirmąjį kartą. Panaršykite internete ir rasite daugybę pasiūlymų, iš kurių gal būt vienas ar kitas tiks būtent jums. Vartojamoji paskola gali būti gauti ir alternatyviu būdu. Galite apsilankyti kredito unijuose – čia sąlygos bus labai panašios į greitųjų kreditų įmonių vartojamųjų paskolų sutartis, tačiau galėsite pasiimti didesnę paskolą ir galbūt su mažesnėmis palūkanomis.

Vartojamoji paskola naudinga žmonėms, kurie šiuo metu jaučia pinigų stygių, tačiau žino, kad artimu metu gaus algą arba uždirbs reikiamą sumą grąžinti kreditą. Skolinkitės atsakingai ir nepamirškite, kad vėluoti ne tik negražu, tačiau ir neapsimoka.

Panašūs straipsniai: