Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/vhosts/paskolos-internetu.eu/httpdocs/wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/www/wwwroot/paskolos-internetu.eu/:/tmp/) in /www/wwwroot/paskolos-internetu.eu/wordfence-waf.php on line 4
Vartojimo kreditai iki 3000 eurų – vivus.lt

Vartojimo kreditai iki 3000 eurų – vivus.lt

Vivus.lt siūlomi nuo 75 eurų iki 3000 eurų greitieji ir ilgalaikiai kreditai nuo 1 mėnesio iki 36 mėnesių (3 metų) terminui. Pinigai į kliento sąskaitą pervedami per 15 minučių. Greitasis kreditas ar ilgalaikė paskola Vivus.lt grąžinami naudojantis elektronine bankininkyste, o taip ir bet kurio banko filiale.

Norintys gauti greitąjį kreditą turi būti 18-70 metų amžiaus Lietuvos Respublikos piliečiai ir nuolat gyventi Lietuvoje, negali būti uždelsę kitų kreditų mokėjimų arba pažeidę skolinių įsipareigojimų.

Registracija kreditui atliekama internetu. Tai leidžia Vivus.lt klientams sutaupyti laiko ir pinigų, nes nereikia vykti iki kredito įstaigos, o pinigai gaunami iš karto. Be to, kiekvienam klientui Vivus.lt puslapyje sukuriamas internetinis profilis, kuriame jis gali lengvai peržiūrėti savo sąskaitas, pasitikrinti mokėjimų datas, prisiminti sutarties sąlygas, susipažinti su naujienomis, ypatingais pasiūlymais ir nuolaidomis.

Vivus.lt savo klientams siūlo vienas iš palankiausių kredito sąlygų ir terminų:

žemos palūkanų normos, palyginus su kitomis greituosiuos kreditus siūlančiomis bendrovėmis;
nemokamas kredito paraiškos nagrinėjimas;
ypatingas dėmesys kiekvienam klientui;
užtikrinamas konfidencialumas ir duomenų saugumas;
įvairios skolinimosi ir grąžinimo galimybės;
specialūs pasiūlymai, akcijos ir nuolaidos.

Vivus.lt siūlo kreditus nuo 75 eurų iki 3000 eurų greitieji ir ilgalaikiai kreditai nuo 1 mėnesio iki 36 mėnesių (3 metų) terminui.

Darbo laikas:

7:00 – 24:00
Kiekvieną dieną