VARTOJIMO PASKOLA AUTOMOBILIUI

Paskola automobiliui – tai viena iš vartojamosios paskolos rūšių. Paprastai imant paskolą automobiliui prašomos labai didelės palūkanos, todėl  labiau verta pirkti automobilį lizingu, nes dalis įmonių gali pasiūlyti mažas palūkanas. Tačiau čia yra keletas dalykų, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį. Perkant automobilį lizingu egzistuoja tam tikros sąlygos, kurių nebūtų, imant paprastą paskolą: pavyzdžiui,  perkant automobilį lizingu, jis turi būti ne daugiau kaip 12 metų senumo, kitose kompanijose – ne senesnis kaip 7 metai. Čia reikalingas ir pradinis įnašas.

Įvairios paskolos automobiliams yra labai neužtikrintos, todėl svarbu viską gerai įvertinti prieš teikiant paskolą transporto priemonei. Automobilių rinkoje yra gana didelė konkurencija, todėl kartais gali susidaryti įspūdis, jog pirkti automobilį gana paprasta. Vis dėl to taip nėra ir žmonėms tenka imti paskolas automobiliui įsigyti.

Greita paskola automobiliui

Dažniausiai dėmesį patraukia greita paskola automobiliui. Tai įprastai brangesnis būdas skolintis, tačiau ne taip griežtai vertinamos asmens pajamos galima skolintis ne vienam o kartu su bendraskoliu, šiek tiek paliekama erdvės jam pačiam nuspręsti, ar jis bus pajėgus grąžinti pasiskolintus pinigus (nes bendrovės yra turi paisyti nustatytų atsakingo skolinimo reikalavimų), paskola internetu suteikiama ganėtinai greitai . Ne taip skubantys kartais įvertina ir kredito unijų pasiūlymus. Bigbank, siūlo ir paskolą automobilio įsigijimui. Šis bankas vilioja ypač žemomis palūkanomis, kurios gali būti vos nuo 9 procentų – tai iš tiesų juokingai mažai.

Įsigijus naujesnį automobilį už jo eksplotaciją sumokėsite mažiau, tačiau pastebima, jog naujesnio automobilio naudojimas atsieina labai panašiai kaip ir seno, tuo tarpu komforto ir saugumo lygis visai kitas. Tuo labiau, jei diskusijos neliks tik nuolatinėmis diskusijomis, už senesnius automobilius teks paišlaidauti sumokant taršos mokestį, tačiau Lietuvos valdžia vis dar nepribręsta šiam žingsniui, žinodama, kad daugumai žmonių transporto priemonė yra būtinybė, o toks mokestis nemenkai apsunkintų jų finansinę padėtį.

Įsigijus naujesnį automobilį už jo eksplotaciją sumokėsite mažiau, tačiau pastebima, jog naujesnio automobilio naudojimas atsieina labai panašiai kaip ir seno, tačiau esminis skirtumas – komforto ir saugumo lygis. Todėl jei galite pirkti naujesnį automobilį – kodėl to neturite daryti.