Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/vhosts/paskolos-internetu.eu/httpdocs/wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/www/wwwroot/paskolos-internetu.eu/:/tmp/) in /www/wwwroot/paskolos-internetu.eu/wordfence-waf.php on line 4
Vonios restauracija: ar verta tą atlikti?

Vonios restauracija: ar verta tą atlikti?

Kuomet siekiama, kad vonia atrodytų tarsi nauja, neretai yra pasirenkama vonios restauracija – tokia pasirinkimo galimybė įprastai kainuoja pigiau nei naujos vonios įsigijimas, o rezultatas gali būti iš tiesų puikus. Įvairių sprendimų, leidžiančių atnaujinti vonią, yra ne taip ir mažai, taigi, kuruos jų galima pasirinkti, ir kokie yra siūlomų metodų privalumai bei trūkumai?

Vonios restauravimas dažant teptuku arba voleliu

Tokia vonios restauracija yra taikoma nuo senų laikų, ir šiandien ji vis dar nėra praradusi savo populiarumo. Toks sprendimas yra itin populiarus tada, kuomet vonią nusprendžiama restauruoti savarankiškai, ir siekiama, kad  vonios atnaujinimo darbai kainuotų kuo pigiau. Vonios dažymas dažniausiai ilgai netrunka, tačiau rezultatas ne visada yra būtent toks, kokio ir tikimasi, – ypatingai tada, jei naudojamas teptukas nėra pakankamai kokybiškas. Dažymo metu gali iškristi teptuko šereliai, todėl tai turės neigiamą įtaką estetiniam vaizdui, o vonios dažai gali pernelyg greitai atšokti. Kad taip nenutiktų, vonios dažymo priemones vertėtų rinktis itin atidžiai, o tuomet, jei nesate užtikrinti, kad rezultatas bus iš tiesų puikus, galite kreiptis į specialistus, kurie gali garantuoti, kad rezultatas tikrai pateisins jūsų lūkesčius, ir greitu metu nereikės rūpintis vonios perdažymu. Specialistai neretai suteikia kelių metų garantiją, taigi, pagalvokite apie tokią pasirinkimo galimybę.

Vonios dengimas emaliu

Ši vonios restauracija įprastai nėra atliekama savarankiškai, nes toks metodas reikalauja ne tik tam tikrų žinių bei įgūdžių, bet taip pat ir tinkamos įrangos. Specialistai gali pasirūpinti, kad toks vonios restauravimas būtų atliekamas tikrai kokybiškai, o rezultatai būtų iš tiesų džiuginantys. Nors vonios dengimas emaliu kainuoja brangiau nei vonios dažymas, tačiau įprastai atliktiems darbams yra taikoma ilgesnė garantija.Jei svarstote apie tokią pasirinkimo galimybę, jums tereikia susirasti tikrai patikimus specialistus, galinčius pasiūlyti šias paslaugas, ir netrukus galėsite priimti vienokį ar kitokį sprendimą.

Akriliniai vonios įdėklai

Tokia vonios restauracija dar yra vadinama „vonia vonioje“, ir ji puikiai pasiteisina tais atvejais, kada siekiama maskuoti tam tikrus vonios defektus (įbrėžimai, ir pan.) Toks vonios restauravimo būdas yra brangesnis nei pirmosios dvi minėtos pasirinkimo galimybės, tačiau palanku yra tai, kad toks vonios restauravimo būdas rezultatu leidžia džiaugtis tikrai ilgą laiką. Svarbu žinoti, kad tokia vonios restauracija padidina vonios tūrį, o pats restauravimo būdas reikalauja tam tikrų žinių bei įgūdžių, todėl vertėtų kreiptis į šį darbą puikiai išmanančius meistrus.

Kada vertėtų pagalvoti apie vonios keitimą nauja?

Nors vonios restauracija gali pasiteisinti tikrai dažnais atvejais, tačiau kartais palankiausia pagalvoti apie senos vonios keitimą nauja. Tokia galimybė pasiteisina tada, kuomet paaiškėja, kad restauruoti vonią yra pernelyg brangu, ir tai gali gerokai užtrukti. Jei vonią nusprendžiama perdažyti, tokiu atveju svarbu įvertinti, kad vonios dažai gali džiūti iki kelių dienų o tai gali sudaryti tikrai nemažai nepatogumų. Jei vonia yra suskilusi, vonios restauracija taip pat nebus pačia geriausia išeitimi, todėl teks pagalvoti apie naujos vonios įsigijimą. Šiuo metu voniomis prekiaujančių įmonių galime rasti ne taip ir mažai, tad tikrai galėsite atrasti patį palankiausią pasiūlymą.

Jei siekiate, kad vonia atrodytų kuo estetiškiau, vonios restauracija gana dažnais atvejais gali būti tikrai palankiu pasirinkimu, tačiau tuomet, jei vonios pažeidimai yra pernelyg dideli, verta pasvarstyti apie naujos vonios įsigijimą: tokiu atveju galėsite būti užtikrinti, kad pinigai buvo išleisti ne be reikalo.