Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/vhosts/paskolos-internetu.eu/httpdocs/wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/www/wwwroot/paskolos-internetu.eu/:/tmp/) in /www/wwwroot/paskolos-internetu.eu/wordfence-waf.php on line 4
„Bankera“ pristatė momentinius mokėjimus – klientai galės atlikti pavedimus akimirksniu ir bet kada

„Bankera“ pristatė momentinius mokėjimus – klientai galės atlikti pavedimus akimirksniu ir bet kada

Lietuvių įkurto fintech „Bankera“ klientai jau gali atlikti momentinius mokėjimus eurais į kitus Lietuvos ar užsienio bankus bei finansų įstaigas, kurios yra prisijungusios prie momentinių mokėjimų sistemos „SEPA Instant“. „Bankera“ platformoje atlikti momentiniai mokėjimai gavėjų sąskaitas pasieks vos per kelias akimirkas, o momentinius mokėjimus bus galima atlikti bet kuriuo metu kiekvieną dieną, net ir per šventes.

„Tapdami momentinių mokėjimų sistemos „SEPA Instant“ nariais, klientams galime pasiūlyti dar greitesnes mokėjimų paslaugas. Nei privatiems, nei verslo klientams papildomai už momentinius mokėjimus mokėti nereikės. Tad fiziniai „Bankera“ klientai momentinius mokėjimus galės atlikti visiškai nemokamai, o verslo klientai – vos už 0,1 euro, pagal standartinį paslaugų planą“, – sako „Bankera“ bendraįkūrėjas Vytautas Karalevičius.

Anot jo, momentiniai mokėjimai ypač aktualūs Europos rinkoje veikiančiam verslui. Įmonėms jie atveria galimybę vos per kelias sekundes bet kurią dieną ir bet kuriuo paros metu pervesti pinigus, operatyviai atsiskaitant su tiekėjais ar verslo partneriais.

Privačių asmenų ir verslo atlikti momentiniai mokėjimai eurais vykdomi per Europos mokėjimų tarybos valdomą „SEPA Instant“ sistemą, leidžiančią akimirksiu atlikti tarpbankinius pervedimus, siekiančius net iki 100 000 eurų. 

Norinčiųjų atlikti momentinį mokėjimą jokių papildomų veiksmų nebus reikalaujama  – „Bankera“ platformoje viską reiks daryti lygiai taip pat, kaip ir atliekant paprastą pavedimą. Pervesti pinigai nurodyto gavėjo sąskaitą pasieks per kelias akimirkas, nepriklausomai nuo to, kurią savaitės dieną ar kokiu paros metu bus atliktas pavedimas. 

„Bankera“ privačius ir verslo klientus aptarnauja Lietuvos banko išduotą elektroninių pinigų įstaigos licenciją turinti fintech įmonė „Pervesk“, kuri nuo 2021 m. vasario 2 dienos yra patvirtinta momentinių mokėjimų sistemos „SEPA Instant“ narė. 2020 m. gruodžio mėn. įmonei „Pervesk“ buvo suteiktas ir pagrindinės mokėjimų kortelių tinklo „Visa“ narės (angl. principal member) statusas.

„Bankera“ platformoje privatiems klientams pinigų pervedimų, mokėjimo sąskaitų bei „Visa“ mokėjimo kortelių paslaugos teikiamos nemokamai. Tuo tarpu verslo klientai naudotis „Bankera“ mokėjimo sąskaitomis bei atlikti SEPA ir SWIFT pavedimus gali itin konkurencingomis kainomis. Smulkioms ir vidutinėms Lietuvos įmonėms „Bankera“ taip pat siūlo sąskaitų, verslo plėtros ar veiklos perkėlimo į internetą finansavimo sprendimus. 

Fintech „Bankera“ įkūrė trys lietuviai: Justas Dobiliauskas, Mantas Mockevičius ir  Vytautas Karalevičius. 2020 metais „Bankera“ sukurtas smulkaus ir vidutinio verslo finansavimo sprendimas buvo pripažintas geriausiu Europos Komisijos inicijuotame hakatone, o tais pačiais metais vykusiame „Fintech Week Lietuva“ renginyje „Bankera“ pripažinta geriausią fintech sprendimą verslui sukūrusia įmone. Tarptautiniame pirmaujančių fintech inovatorių reitinge „2019 Fintech100: Leading Global fintech innovators“ „Bankera“ yra vienintelė Lietuvai atstovaujanti bendrovė, užimanti 42 vietą.