Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/vhosts/paskolos-internetu.eu/httpdocs/wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/www/wwwroot/paskolos-internetu.eu/:/tmp/) in /www/wwwroot/paskolos-internetu.eu/wordfence-waf.php on line 4
Greitieji kreditai bedarbiams: ar yra tokia galimybė?

Greitieji kreditai bedarbiams: ar yra tokia galimybė?

Bedarbiams pinigų trūkumas yra itin aktuali problema, ir gana dažnai tenka pagalvoti apie tai, iš kur būtų galima pasiskolinti pinigų. Draugai bei giminaičiai ne visada nori (ar tiesiog neturi galimybių) paskolinti reikalingą pinigų sumą, tad tenka pagalvoti ir apie kitus galimus pasirinkimus. Vienas jų – tai greitieji kreditai bedarbiams, tačiau jų negali pasiūlyti paskolas teikiančios kompanijos. Taigi, kaip galima gauti kreditą bedarbiams gana sudėtinga, tačiau kai kurias atvejais įmanoma.

Greitieji kreditai bedarbiams įkeičiant turtą

Jei klientas neturi jokių pajamų, tokiu atveju gali pasiteisinti greitieji kreditai įkeičiant turtą. Nors gali atrodyti, kad toks paskolų tipas yra teikiamas pernelyg sudėtingomis sąlygomis, tačiau tai tikrai nėra tiesa, ir tuo galėsite įsitikinti patys. Palanku tai, kad kreditai su užstatu gali būti gaunami dar tą pačią dieną, tad tokia pasirinkimo galimybė bus palanki ir tada, kai pinigai yra reikalingi skubiai. Neverta baimintis, kad įkeistu automobiliu ar nekilnojamuoju turtu paskolos laikotarpiu negalėsite naudotis – iš tiesų tokia paskola nesudaro jokių nepatogumų. Kol pinigai nebus grąžinti, įkeistas turtas oficialiai priklausys kreditą suteikusiai bendrovei, tačiau jums nereikės keisti savo įpročių (ir toliau galėsite važinėti savo automobiliu, naudotis įkeistu nekilnojamuoju turtu, ir t.t.) Jei svarstote apie galimybę pasiimti kreditą su užstatu, jums reikės užsiregistruoti pasirinktos kompanijos internetinėje svetainėje bei užpildyti paraišką. Gavę atsakymą turėsite sutvarkyti reikalingus formalumus, ir netrukus gausite sutartą kredito sumą.

Greitieji kreditai bedarbiams be užstato

Nors tokią skolinimosi galimybę gali pasiūlyti ne visos kreditus teikiančios kompanijos, tačiau tokia skolinimosi galimybė taip pat egzistuoja. Pirmiausia pasidomėkite, kas gali pasiūlyti kreditą be užstato, ir užpildykite paraišką pasirinktos kompanijos internetinėje svetainėje. Tuo atveju, jei dėl kredito kreipsitės pirmą kartą, jums taip pat reikės patvirtinti asmens tapatybę, ir tą atlikę galėsite užpildyti paraišką. Labai greitai gausite kreditoriaus atsakymą, ar jums gali būti paskolinta pinigų, ir tuomet, jei sprendimas bus priimtas jūsų naudai, pinigai nedelsiant bu pervedami į jūsų banko sąskaitą.

Kaip išsirinkti tinkamiausią kreditorių?

  • Pirmiausia pasidomėkite, kur yra siūlomi greitieji kreditai bedarbiams;
  • Įvertinkite nustatytą palūkanų normą, ir palyginkite, ką siūlo kitos kreditus teikiančios kompanijos;
  • Pagalvokite, kokią pinigų sumą norėtumėte pasiskolinti, ir per kiek liko planuojate ją grąžinti. Tuomet tereikės rasti kreditus teikiančių kompanijų, kurios galėtų pateikti jus dominantį pasiūlymą;
  • Įsitikinkite, kad tam tikra kreditus teikianti įmonė yra vertinama tikrai labai palankiai. Internetinėje erdvėje visada galima rasti atsiliepimų bei rekomendacijų, o tai padės jums paprasčiau rasti tinkamiausių pasiūlymų;
  • Jei norite, kad kreditas būtų suteiktas kuo skubiau, pasidomėkite kreditus teikiančios įmonės darbo laiku. Jei dėl kredito teikimo kreipsitės įmonės darbo valandomis, tokiu atveju labai greitai sulauksite atsakymo, ar jums bus suteiktas kreditas;
  • Taip pat verta pasidomėti, ar bus suteikiama galimybė pratęsti mokėjimo terminą, jei iškiltų tam tikrų finansinių sunkumų. Tokį sprendimą gali pasiūlyti ne taip ir mažai įvairių kompanijų.

Visa tai įvertinę galėsite paprasčiau nuspręsti, kokios įmonės siūlomi greitieji kreditai Jums priimtini. Sprendimų gali būti ne taip ir mažai, tad neskubėkite apsispręsti. Prieš imdami kreditą visada gerai pagalvokite, ar skola bus grąžinama be jokių sunkumų, nes vėlavimo atveju jums bus skaičiuojami delspinigiai, ir gali tekti grąžinti kur kas didesnę pinigų sumą nei manėte besiskolindami.

Atminkite, jog Lietuvoje veikiantys įstatymai  vartojimo kredito davėjus įpareigoja surinkti ir įvertinti informaciją bei įrodymus apie paskolos gavėjo  pajamų šaltinius, jų įvairovę, tvarumą, galimą kaitą ateityje ir panašiai. Todėl nereikėtų tikėtis gauti kreditą be užstato jei neturite darbo ar kitokių pajamų.