Greitoji paskola pervedama itin greitai

Greitoji paskola pervedama itin greitai, tad jeigu norite pasiskolinti pinigų būtent internetu, jums reikia kredito paraiškos pateikimo metu nurodyti tikslius duomenis, kurių reikalauja pasirinkta kredito bendrovė. Visa paskolos suteikimo procedūra užtrunka tikrai neilgai. Viskas priklauso nuo pasirinktos greitąsias paskolas teikiančios bendrovės. Vienose paskolos sumos yra pervedamos vos per kelias minutes, o kitose įmonėse tai gali užtrukti ir dieną. Prieš pateikdami kredito paraišką, pirmiau įsitikinkite per kiek laiko bus išanalizuojamas jūsų prašymas. Matote, kiekviena bendrovė turi skirtingą tikrinimo laiką. Populiariausios įmonės kredito paraišką išanalizuoja per kelias minutes, kitos – per keliolika, o trečios – tik per dieną. Jeigu paskolos paraiška yra patvirtinama, tai pinigai pervedami nedelsiant, o tai reiškia, kad paskola bus pervedamas vos per kelias minutes.

Norint gauti paskolą internetu, daugiausia laiko atima būtent kredito paraiškos pateikimas, jos analizavimas bei kredito sutarties sudarymo procedūra. Tam, kad kreditorius tinkamai įvertintų jūsų paskolos prašymą, jis turės pasinaudoti specialiomis duomenų bazėmis, kuriose galėtų matyti informaciją ir ją palyginti su jūsų pateiktais duomenimis. Žinoma, kai kurios tikrinimo procedūros gali užtrukti ir ilgiau. Pavyzdžiui, kredito istorijos ataskaitą sistema gali suformuoti nuo kelių iki kelių dešimčių minučių, todėl čia nuo kreditoriaus mažai kas priklauso. Norintiems gauti paskolą internetu kuo greičiau, pirmiausia reikia suprasti, kad klaidingai nurodyti duomenys gali kaip reikiant jus sugaišinti arba tiesiog dėl šios priežasties galite visai negauti jokios paskolos.

Greitoji paskola yra suteikiama tuo atveju, jeigu iš kliento pateiktų duomenų bei duomenų esančių specialiose sistemose, galima matyti, jog kliento finansinė situacija yra stabili. Tai reiškia, kad jeigu kreditorius matys, jog jūs ir taip daug turite finansinių įsipareigojimų, galimas atvejis, kad jūs negausite jokios paskolos, nes tiesiog būsite pasiekę savo skolinimosi ribą, kuri kiekvienam klientui yra nustatoma skirtingai. Viskas priklauso nuo gaunamų pajamų dydžio bei esamų išlaidų. Logiška, kad kuo daugiau pajamų gaunate, tuo didesnės skolinimosi galimybės.

Ilgiausiai trunka tik kredito paraiškos tikrinimas – paskolos suma, teigiamo atsakymo atveju, yra pervedama nuo kelių iki keliolikos minučių.

Kas gali gauti greitą paskolą?

Paskolų bendrovės yra nustačiusios itin griežtas skolinimosi sąlygas, bet čia labiausiai reikėtų akcentuot įstatymų pakeitimus, nes būtent dėl jų šios įmonės privalėjo keisti kreditų išdavimo tvarką. Šioms greitųjų paskolų bendrovėms privalu kruopščiai analizuoti kiekvieno kliento finansinę situaciją, todėl paraiškos pateikimo metu klientas turi pateikti gana nemažai duomenų apie save. Tarp tų duomenų turi būti tiek kontaktinė, tiek asmeninė informacija, kuri parodytų, jog klientas gali laiku vykdyti savo būsimus įsipareigojimus. Dabar ne visi asmenys gali imti paskolą iš šių įmonių – yra tam tikri reikalavimai, kurių būtina laikytis.

Greita paskola negali būti suteikta asmeniui, kurio pajamos yra mažesnės nei reikalauja tvarka. Tai reiškia, kad kiekvienas klientas turi gauti tiek pajamų, jog jos būtų pakankamos kai ateis metas sumokėti įmoką. Jeigu per mėnesį jūs gaunate tiek pajamų, kad atskaičius buitines išlaidas lieka vos keli eurai, faktas, kad joks kredito tiekėjas jums paskolos suteikti jokiu būdu negalės, nes kitaip jis būtų laikomas pažeidusiu atsakingo skolinimo principus. Už tokius pažeidimus kreditų bendrovės yra skaudžiai baudžiamos – baudos siekia nuo kelių iki keliolikos tūkstančių eurų. Tad, vargu ar kokia nors kredito bendrovė rizikuos savo turimu biudžetu vardan kelių eurų uždirbimo ir neaiškios reputacijos asmens.

Taip pat yra ir kitų reikalavimų, kurių privalo laikytis tiek patys klientai, tiek ir kredito bendrovės. Jums reikia žinoti tai, kad esamos pajamos ir turimi įsipareigojimai yra pagrindinis rodiklis, kuris nustato ar jums paskola gali būti suteikiama. Jūs negalite gauti kredito jeigu:

  • Esate įsiskolinę ir negrąžinę ankstesnių paskolų kitoms finansų įstatomos. Jeigu jūs dar prieš kelis mėnesius vėlavote ir iki šiol nesugebėjote visiškai atsiskaityti su kažkuria kredito bendrove, tai jūs tikrai paskolos nebegausite.
  • Jūsų pajamos yra tokios mažos, kad kredito įmokoms padengti jūs neturėtumėte nei cento. Tas pats taikoma ir su 40 procentų pajamų principu. Tai reiškia, kad jeigu tiek procentų jūsų pajamų skiriama kredito įmokų dengimui, tada naujos paskolos gauti negalite.
  • Esate nesumokėję kažkokiai lizingo bendrovei ar tiesiog nesumokėjote už komunalinius mokesčius. Tokie įsiskolinimai yra registruojami, tad dėl jų jūs negalėsite gauti kredito.


2 komentarai

Comments are closed.