Kaip pasirinkti greitųjų kreditų kompaniją?

Jeigu pritrūkote pinigų – neliūdėkite. Lietuvoje yra labai daug kompanijų, kurios pasiruošusios suteikti greitųjų kreditų paskolas ir nemokamus patarimus, kurie padės planuotis Jūsų asmeninius finansus. Greitieji kreditai suteikiami labai paprastomis sąlygomis. Daugeliu atveju užtenka būti pilnamečiu dirbančiu asmeniu, kuris žino, jog pasiskolinta pinigų suma gali jam padėti susitvarkyti gyvenimą.

Lietuvoje yra tikrai labai daug įmonių, kurios teikia greituosius kreditus. Nieko keisto, kad daugelis žmonių jų lyginimui teikia daug dėmesio. Juk norisi, kad atrastas variantas būtų pats geriausias ir patenkintu individualius poreikius.

Kaip pasirinkti kompaniją? Pasiimkite pieštuką, popieriaus ir žymėkite pliusus ir minusus atsižvelgdami į tam tikrus aspektus.

• Palūkanos. Tai vienas iš svarbiausių veiksnių nulemiantis, kieno paslaugomis planuojate pasinaudoti. Kuo jos mažesnės – tuo žmonės maloningiau žiūri į tam tikras kompanijas.

• Sąlygos. Ne visada nori užtenka siekiant pasiskolinti iš tam tikros įmonės. Kartais teikia ir atitinka sąlygas, kuriose, deja, apeiti gali ne visi. Jeigu esate pilnametis ir dirbantis asmuo, tokiu atveju jau gana daug kompanijų Lietuvoje suteiks Jums paslaugas. Tačiau kai kuriais atvejais reikia palikti užstatą. Arba negalite būti pensininkas. Arba negali turėti daugiau paskolų. Būtinai detaliai viską išsianalizuokite.

• Grąžinimas. Kol vienos įmonės griežtai nurodo, kad sutartu laiku paskola turi būti atiduota, tuo tarpu kitos leidžia kiek prasitęsti grąžinimo laiko tarpą. Už papildomą mokestį, žinoma.

• Pirma paskola nemokamai. Būtinai į tai atkreipkite dėmesį. Tai galimybę grąžinti lygiai tokią pat pinigų sumą, kokią ir pasiskolinote. Reiškia, kad paskola bus kaip niekada pigi. Tiesa, būtinai perskaitykite kitas sąlygas, nes tokia nemokama paskola gali įtraukti jus į tam tikras sąlygas.

• Paskola su užstatu. Tai puiki galimybė asmenis, kurie neturi jokio darbo. Dažniausiai užstatu palikti prašoma transporto priemonę. Išimtinais atvejais galima užstatyti ir nekilnojamą turtą.

• Žmonių atsiliepimai. Internete daugelis žmonių yra linkę palikti atsiliepimus, kuriuose aptaria savo patirtį susijusią su tam tikrais greitaisiais kreditais. Būtinai perskaitykite. Nors visais komentarais tikėti neverta, kai kurie Jums gali padėti susidaryti preliminarią nuomonę apie tai, ar skolintis iš tam tikros įmonės vis dar norite.

• Dovanėlės? Žinoma, tai, kad kai kurios įmonės dovanoja dovanėles – neturi būti prioritetas renkantis, tačiau kartais visai malonu būti nustebintam.

Greitieji kreditai suteikiami tikrai daugeliui, tik reikia detaliai skaityti sąlygas, kad pasirinktas variantas puikiai patenkintų poreikius.