Kreditai internetu

Tradicinių pažiūrų vartotojai dažniausiai labai yra skeptiški, nes bijo apgaulių ar pinigų praradimo prašant kredito internetu. Dažnai jie gali net neimti į galvą visų tų pasiūlymų, grynai iš tų pačių kreditus teikiančių kompanijų. Neretai paprastas interneto vartotojas renkasi tų pačių bankų pasiūlytas internetines paskolas. Tačiau tarp pastarųjų bankų siūlomų kreditų internete yra įvairiausių skirtumų. Swedbank AB Asmeninė paskola planas suteikia žmonėms privilegiją pasiimti iki 10 000 eurų, internetu vos per kelias minutes. Yra ir kitas bankas, tai SEB bankas. Kiek kitokia yra jo siūloma kreditas internetu. Šis banką jums gali pasiūlyti žymiai didesnę maksimalią kredito pinigų sumą. Ji gali siekti net iki 15,000 eurų. Tačiau žmogus, kuris užpildo paraišką tam, kad jam būtų suteikta reikiama pinigų suma, turi ilgai laukti. Jo paraiškos vertinimas užtrunka apie dvi dienas, ir tada vartotojas tik sužino, gali jis gauti tokią sumą ar ne. Kreditai internetu gali būti ir naudingi ir nelabai, nes kiekvienas žmogus yra skirtingas ir gali skirtingai panaudoti tą kreditą.

Kredito paslaugas teikiančios įmonės ir bankai yra vienas svarbiausių ir galutinių vartotojų sprendimą naudotis tuo banku, ar kreditus teikiančia įmone veiksnys. Svarbus dalykas teiraujantis kredito yra banko sąskaita, į kurią bus pervedami pinigai, vos tik bus pasirašyta sutartis su žmogumi. Kreditus teikiančios kompanijos, ar tai bankai, galiausiai sutikę suteikti paskolą vartotojui, turi žinoma, pinigus pervesti į to žmogaus banko sąskaitą. Dažnai bankai savo paslaugas siūlo ne tik atskiriems klientams, o tik savo banko klientams. Todėl neretai yra atvejų, kai žmonėms tenka atsidaryti bankų sąskaitas vis naujuose bankuose, tam, kad gauti paskolą. Dažnai tenka atsižvelgiant į tam tikras sąlygas netgi atsisakyti sąskaitų kituose bankuose. Taip pat neretai nutinka atvejų, kai kreditai internetu negali būti suteikiamos vien dėl to, kad jau žmogus yra pasiskolinęs gan nemažą pinigų sumą viename ar kitame banke. Būtent todėl ir yra pildoma paraiška dėl paskolos, ir jos peržiūros terminas gali trukti iki visos dienos.

Greitieji kreditai

Vienas iš pačių populiariausių būdų, kad pasiskolinti pinigų, yra greitieji kreditai. Jie yra suteikiamos ko gero kiekvienoje finansinėje įstaigoje, kuri tik užsiima pinigų skolinimo reikalais. Žodžiu, šiuos kreditus galite gauti ir banke, ir kokioje nors kreditus teikiančioje unijoje, be to ir greitųjų kreditų bendrovėse ar per jų internetinius puslapius. Greitieji kreditai žmones traukia turbūt pirmiausiai dėl to, kad tai yra kreditai, kurie yra be užstato atmaina, t.y. šis skolinimosi tipas tikrai niekada nereikalauja jokio užstato ar kokio nors tai laiduotojo. Tačiau taip pat yra nustatytas konkretus limitas, iki kurio galite skolintis, be to, priklausomai nuo skolintojo, šis greitojo kredito sumos limitas gali svyruoti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių litų.

Greitos paskolos yra pranašios tuo, jog kai kurioms iš jų nereikalaujamas ne tik užstatas, tačiau kai kuriais atvejai nereikia turėti ir pajamų, kurios turėtų būti stabilios. Tai reikštų kažkokį tai pastovų darbą. Kitais žodžiais, greitieji kreditai gali būti suteikti net tiems žmonėms, kurie neturi ar gal niekad neturėjo absoliučiai jokio pastovaus darbo. Tačiau pastovus pajamų šaltinis, t.y. pastovus darbas ar kažkokia pelninga veikla, kuri leistų žmogui periodiškai atlikti mokėjimus, kad atiduotų paskolos sumą, tikrai pravartūs ir padės jums gauti paskolą. Šis pajamų šalintis nereikalaujamas tik internetu skolinantis, ar iš kai kurių kreditus teikiančių unijų. Be to, kitais atvejais irgi, pavyzdžiui, jeigu skolinantis iš bankų, kurie būtų komerciniai, ar kokių nors kitų įstaigų, žinoma finansinių, net ir mažiausios sumos kredito, irgi reikalingas pastovus pinigų srautas.

Šitie kreditai gali būti labai naudingas dalykas ištikus atvejui, jei netikėtų ar nenumatytų išlaidų atsiranda. Tokiais atvejais jūs galite gauti pinigų net ir neturėdami absoliučiai jokio užstato ar stabilių pajamų, kurios užtikrintų patikimumą greituosius kreditus teikiančių kompanijų akyse. Taip pat, skolinantis internetu greitieji kreditai dažniausiai yra su ganėtinai aukštomis palūkanomis, kurios skirtingai nuo paprastų paskolų, yra skaičiuojamos ne kokiam nors ilgesniam laikotarpiui, o dienai.

Greiti kreditai

Vienas iš pačių populiariausių būdų pasiskolinti pinigų, yra greiti kreditai. Sinonimas – greitieji kreditai. Šitokie kreditai gali būti suteikiami kiekvienoje finansinėje įstaigoje, kuri užsiimtų įvairiausiais pinigų skolinimo procesais. Kitais žodžiais, šios paskolos gali būti suteikiamos tiek banke, tiek įvairiose kreditų unijose, arba greituosius kreditus teikiančiose kompanijose, pasinaudojant pavyzdžiui, jų internetiniu puslapiu.

Greitasis kreditas

Greiti kreditai žmones traukia vien dėl to, kad šie kreditai yra lyg atmaina paskolos be užstato. Šis skolinimosi tipas nereikalauja jokio laiduotojo ar užstato. Taip pat yra aiškus limitas, iki kurio skolintis galima. Taip pat priklausomai nuo to, ar paskola gali svyruoti nuo kelių tūkstančių litų, iki kelių šimtų litų.

Greiti kreditai turi savo privalumą. Jis yra toks, kad šioms paskoloms ne tik, kad užstatas yra nereikalaujamas, tačiau daugeliu atvejų nereikia turėti ir pajamų, kurios būtų stabilios. Kitais žodžiais greiti kreditai gali būti suteikiami ir žmonėms, kurie neturi jokio darbo. Tačiau pajamų šaltinis nereikalaujamas tik internetu skolinantis, ar iš kai kurių kreditų unijų, arba kitais atvejais. Pavyzdžiui, jeigu skolinatės iš komercinių bankų, ar kažkokių finansinių įstaigų. Net ir mažiausiai kredito sumai reikia pastovaus pinigų šaltinio, srauto.

Šios paskolos iš esmės gali būti labai naudingos tuo atveju, jei atsirado netikėtų išlaidų, kurios nebuvo numatytos. Tokiais atvejais jūs galite pasiskolinti net ir užstato neturėdami, ar kažkokių tai pajamų, kurios būtų stabilios. Kad ir kaip bebūtų, privalumas šis yra toks, kad yra tam tikrų rizikingų atvejų. Pirmiausia, skolinantis internetu šios greitos paskolos turi ganėtinai aukštas palūkanas. Kurios kitaip nei paprastosios palūkanos, yra skaičiuojamos ne kokiems metams ar mėnesiui, o kai kuriais atvejais dienai ar kokiai savaitei. Ir paminėti verta jog ir trumpą kredito grąžinimo laikotarpį, bei delspinigių aukštas normas, kurie yra skaičiuojami už kredito kiekvieną dieną, kurią jis nebuvo grąžintas. Todėl įvertinkite savo galimybes, ir skolinkitės atsargiai.