Kokius pirkinius namams lietuviai dažniausiai įsigyja lizingu?

Lietuvių pirkimo įpročiai, ypač kai kalbame apie namų apyvoką, leidžia gauti nemažai žinių apie prioritetus. Pardavėjai ir rinkos ekspertai pastebi tendencijas vis daugiau namų apyvokos daiktų, buitinės technikos ir namų elektronikos pirkti išsimokėtinai. Tai leidžia turėti daugiau reikalingų daiktų ir rinktis tik geriausią techniką, išlaikant lankstumą finansų valdyme. Tačiau kuriuos produktus lietuviai dažniausiai įsigyja lizingu?

Televizoriai – vienas iš favoritų

Televizorius išlieka vienu iš pagrindinių pirkinių Lietuvos namų ūkiuose. Tobulėjant technologijoms, išaugo paklausa išmaniesiems televizoriams. Tačiau taip pat yra ir didžiuliai skirtumai tarp kainų, kurias už TV žmonės moka. Pigiausi modeliai kainuoja 200-400 EUR, o didelės įstrižainės OLED ar QLED TV kainuos ir daugiau nei 2000-3000 EUR.

Pirkdami aukštos klasės modelius lietuviai dažnai renkasi mokėti dalimis, kad galėtų mėgautis naujausiomis funkcijomis be didelių vienkartinių išlaidų. Laimei, renkantis tiek Sony, tiek Samsung, tiek Xiaomi A2 ar kitų gamintojų televizorius, beveik visada patogu sudaryti sutartį dėl pirkimo išsimokėtinai.

Kavos aparatai – kaip tapti barista namų sąlygomis

Kitas vis labiau namuose populiarėjantis daiktas – kavos aparatas. Naujos kartos kavos kultūra Lietuvoje sudarė visas sąlygas skanų ir nebrangų gėrimą gamintis namuose, užuot mokėjus gana nemažai už puodelį kavinėje.

Aparatų būna įvairių, tačiau lizingu pirkti dauguma renkasi brangesnius, automatinius DeLonghi ar Jura. Jie gerokai palengvina pusryčių gamybą ar svečių priėmimą.

Šaldytuvai – labai svarbus pirkinys

Šaldytuvai yra būtini visuose namuose, tačiau vis dažniau Lietuvos vartotojus sužavi šaldytuvai, kurie gali daugiau nei tik vėsiai laikyti maistą.

Paklausios ir tokios savybės kaip aukštas energijos vartojimo efektyvumas, išmanumas, ledukų gaminimas ir stilingas dizainas. Finansuodami savo pirkinį žmonės gali lengviau atnaujinti virtuvės estetiką bei įsirengti namus, kadangi gyventi be šaldytuvo praktiškai neįmanoma.

Minkšti baldai – o kaip gi be komforto?

Galiausiai lietuviai investuoja į kokybiškus baldus. Gamintojai ir pardavėjai pastebi, kad namų šeimininkai mūsų šalyje mieliau renkasi retesnį, prabangesnį baldą nei pigų, mass-market sprendimą.

Augant susidomėjimui interjero dizainu, daugiausia dėmesio skiriama daiktams, kurie yra ir gražūs, ir funkcionalūs. Tačiau toks universalumas neretai pareikalaus paploninti piniginę. Finansavimas leis įsigyti kokybiškesnius ir patvaresnius baldus, kurie gali transformuoti erdvę, gerokai padidinti komfortą ir nepareikalauti didelių vienkartinių mokėjimų.Komentarų: 1

Comments are closed.