Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/vhosts/paskolos-internetu.eu/httpdocs/wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/www/wwwroot/paskolos-internetu.eu/:/tmp/) in /www/wwwroot/paskolos-internetu.eu/wordfence-waf.php on line 4
LKU grupės kredito unijos prisijungė prie nepriklausomo bankomatų tinklo „Medus“

LKU grupės kredito unijos prisijungė prie nepriklausomo bankomatų tinklo „Medus“

Lietuvos centrinė kredito unija (LCKU) praneša apie pasirašytą sutartį su „Worldline Lietuva“ dėl prisijungimo prie nepriklausomo bankomatų tinklo „Medus“. Šiuo tinklu  nuo gruodžio 1 dienos gali naudotis daugiausia kredito unijų vienijančios LKU kredito unijų grupės nariai.

Naujas žingsnis tobulinant paslaugas

„Worldline Lietuva“ – specializuotas paslaugos tiekėjas, užtikrinantis mokėjimo kortelių operacijų autorizavimo bei apdorojimo paslaugas. Bendrovė nėra atskira finansinė institucija, todėl jos prižiūrimas bankomatų tinklas – pirmasis nepriklausomas tinklas Lietuvoje.

Nuosavo bankomatų tinklo neturinčią LKU kredito unijų grupę sudaro 45 unijos ir jas prižiūrinti LCKU. Tinklo „Medus“ bankomatais jau sėkmingai naudojosi Šiaulių banko ir „Citadele“ banko klientai, o nuo šiol šie bankomatai bus papuošti ir LKU grupės logotipu. Prie tinklo prisijungusios kredito unijos savo nariams, kurių per 122 tūkst. visoje Lietuvoje, atvėrė galimybę išsigryninti turimas lėšas dar patogiau.

LCKU Verslo ir informacinių technologijų vystymo departamento direktorė Jovita Platenkovienė sako, kad pasirašyta sutartis – dar vienas žingsnis pirmyn reaguojant į besikeičiančius klientų poreikius ir tobulinant kredito unijų paslaugas: „Siekiame, kad kredito unijų nariai gautų patikimas ir kokybiškas finansines paslaugas kuo patrauklesnėmis sąlygomis, todėl prisijungėme prie nepriklausomo bankomatų tinklo „Medus“. Šia sutartimi užtikrinsime, kad mūsų nariai rastų bankomatus ir galėtų ne tik išgryninti, bet ir įnešti turimas lėšas už dar mažesnius įkainius sau patogiose vietose visoje Lietuvoje“, – teigia J. Platenkovienė.

Pirmasis šalyje nepriklausomas bankomatų tinklas „Medus“ šiuo metu apima daugiau nei 150 bankomatų, įskaitant įrengtus mažesniuose miestuose bei miesteliuose.

Kredito unijos – arčiau Jūsų

LKU grupės kredito unijos – šiuolaikiškos lietuviško kapitalo finansines paslaugas teikiančios įstaigos. Kredito unijų nariams pasiekiamos paslaugos apima ir mokėjimo kortelių išdavimą, o klientai gali rinktis tarp debetinių „Maestro“ bei kreditinių „Mastercard Standard“ kortelių, pasižyminčių konkurencingai žemais išdavimo bei aptarnavimo įkainiais. Kredito unijų grupės nariams jau išduota per 10 000 mokėjimo kortelių, o kitais metais bus pristatytos ir mokėjimo kortelės verslo klientams.

Anot „Worldline Lietuva“ verslo plėtros vadovo Gintauto Sasnausko, kuriant „Medus“ bankomatus orientuojamasi ne tik į įprastas funkcijas, kurių tikimasi iš bankomatų, bet ir į platesnius paslaugų centro sprendimus, kurie – nuolat plėtojami.

„Džiaugiamės, kad LCKU kartu su gausia kredito unijų „šeima“ prisijungė prie mūsų bankomatų tinklo. Šiuo bendradarbiavimu dar kartą įsitikinome, kaip svarbu, jog pinigų išgryninimo paslauga būtų lengvai pasiekiama ne tik didžiųjų miestų, bet ir mažesnių miestelių gyventojams. „Medus“ bankomatai tolygiai paskirstyti po visą Lietuvą, todėl LKU kredito unijų nariai galės lengvai išsiimti grynųjų pinigų“, – teigia G. Sasnauskas pridėdamas, kad prisijungę prie tinklo „Medus“, LKU grupės kredito unijų nariai nuo šiol galės naudotis ir tokiomis bankomatų funkcijomis, kurios anksčiau šių mokėjimo kortelių turėtojams nebuvo pasiekiamos.

G. Sasnauskas primena, kad į savo mokėjimo kortelės sąskaitą galima įnešti grynųjų pinigų visuose „Medus“ bankomatuose, kurie turi pinigų priėmimo funkciją. „Worldline Lietuva“ atstovo teigimu, tokių bankomatų tinklas yra nuolat plečiamas.

Taip pat „Medus“ bankomatuose LKU grupės kredito unijų mokėjimo kortelių turėtojai galės patikrinti sąskaitos likutį, pasikeisti kortelės PIN kodą bei peržiūrėti paskutinių operacijų išrašą. Be to, „Worldline Lietuva“ įdiegė ir didina bankomatų su bekontakte operacijos atlikimo funkcija skaičių. Ši naujovė leis klientams atlikti norimą operaciją greitai, patogiai ir saugiai.

Daugiau informacijos apie LKU kredito unijų grupės teikiamas paslaugas sužinokite interneto svetainėje adresu www.lku.lt arba artimiausioje kredito unijoje.