Paskola būstui

Žmonės turi svajonių. Vieni nori įsigyti kokį sklypą, išvažiuoti pakeliauti. Ar tiesiog imti paskolą tam, kad pabaigti mokslui, na, tiesiog ima paskolą mokslui. Kiti nori įsigyti nekilnojamojo turto. Pavyzdžiui, pasistatyti namą, įsigyti butą ar kitką. Arba tiesiog susiremontuoti senąjį namą. Šiuo atveju bankai turi jums neblogą pasiūlymą. Kuris vadinasi paskola būstui.

Dažniausiai ši paslauga yra teikiama vyresnio amžiaus žmonėms. Taip yra todėl, kad pirmiausia, norėdami gauti šio tipo paskolą, turite atitikti tam tikrus kriterijus. Vienas pagrindinių – finansinė padėtis. Ji priklauso nuo pagrindinės priežasties. Tai būtų jūsų darbas. Ar dirbate? Kur dirbate, jeigu dirbate? Kiek uždirbate? Ir panašiai. Taip pat labai didelę įtaką turi tai, ar jūsų darbas yra pagal jūsų specialybę. T.y. ar darbas reikalauja aukštojo išsilavinimo ir panašiai. Jeigu dirbsite “juodą” darbą, į jus gali kiek kreivai žiūrėti. Taip pat labai svarbus darbo stažas ir patirtis. Bankams nepatiktų, jeigu kitą mėnesį po paskolos gavimo netektumėte darbo, ir komplikuotumėte banko pelno gavimo, vadinkime reikalus.

Paskola būstui nėra viena iš tų daugelio paskolų. Tai pati rimčiausia paskola. Kadangi pasirašysite sutartį 20-25 metams mokėti už savo naujai išsipirktą namą. Taip pat bankai mėgsta kelti palūkanas. Tai galite pastebėti net dabar – aplinkui, esant krizei. Kai žmonės sunkiau gyvena, o bankai, nenorėdami mažintis pelno, vis kelia palūkanas.