Paskolos dirbantiems užsienyje

Paskolos dirbantiems užsienyje išduodamos gana paprastai, kaip ir šalies viduje. Išsirinkite pageidaujamą kredito sumos ir pasirinkite kredito teikėją internetu ar kitais būdais. Žinoma, be kokiu atveju privalote atitikti paskolos gavimui keliamas sąlygas. Pagrindinis reikalavimas yra stabiliai gaunamas alga ar kitos oficialios pajamos eurais. Daugiausia nepatogumų dėl to patiria emigrantai, kurie dirba ne Europos sąjungoje ir todėl atlyginimą gauna ne eurais, o kitomis valiutomis, pvz. Didžiosios Britanijos svarais, Norvegijos ar Švedijos kronomis ir t.t. Šiuo metu tai tebėra vienas iš svarbiausių reikalavimų siekiant pasiskolinti nekilnojamam turtui, automobiliui ar kitiems poreikiams.

Praėjusiais metais Lietuvos Bankas nusprendė uždrausti ne eurais pajams gaunantiems emigrantams suteikti būsto paskolas,, nes ne euro zonos šalys nesidalina mokesčių mokėtojų informacija, todėl kredito įstaigos nebeturi galimybės patikrinti asmens kredito istoriją.

Paskolos dirbant užsienyje

Nepaisant to, vartojimo paskolos ir greitieji kreditai dirbantiems užsienyje gali būti prieinami. Emigrantai turite galimybę gauti kreditą geidžiamos prekės arba paslaugų įsigijimui, jei Jūsų oficiali gyvenamoji vieta vis dar tebėra Lietuvoje. Jei išvykdami į užsienį to nedeklaravote savo, tuomet jūs galite kreiptis į norimus paskolos teikėjus. Tai padaryti galima paprastai naudojantis internetu, apsilankius pasirinktos greitųjų kreditų ar banko tinklalapyje, kur turėsite galimybė nesudėtingai užpildyti ir tokiu būdu pateiktą paskolos paraišką. Tai atlikus beliks sulaukti kreditorių verdikto ir galbūt gausite paskolą, kurios pagalba tikitės išspręsti savo finansines problemas ar įsigyti norimą pirkinį.

Kreditai dirbantiems užsienyje

Paskolos dirbantiems užsienyje

Greitieji kreditai, kaip ir  įprastos paskolos internetu, išduodami tik nuolatiniams Lietuvos gyventojams. Tai yra, kredito Lietuvoje negaus žmonės, kurie išvyko ir deklaravo išvykimą iš šalies ilgesniam nei 183 dienoms per vienerius metus. Jei asmuo praleido tiek dienų užsienyje pertraukomis tai vis viena skaičiuojama bendra trukmė kalendoriniais metais. Tuomet laikoma, kad žmogus turi gyvenamąją vietą užsienio valstybėje ir daugiau socialinių, ekonominių, asmeninių interesų svetur ir todėl nėra laikomas nuolatiniu Lietuvos gyventoju.

Žmogui dirbus 3 mėnesius užsienyje ir 9 mėnesius Lietuvoje, jo vidutinės pajamos bus skaičiuojamos nuo 9 mėnesių darbo stažo. Ieškantis paskolos gali pateikti savo gautų pajamų ataskaitas ir iš užsienio, tačiau kreditoriai jas ne visuomet patvirtins, nes gali neturėti galimybės įvertinti jų autentiškumo.

Bankai, greitųjų kreditų bendrovės, tarpusavio skolinimosi platformos operatoriai ir kiti kreditoriai tikrina asmenų gaunamas pajamas Lietuvoje. Mokumo įvertinimui taip pat gali būti pasinaudota Sodros CreditInfo teikiamais duomenimis. Jei žmogus gali pateikti gautas pajamas iš užsienio pagrindžiančių dokumentų turėtų juos perduoti kredito bendrovei, tai padidindamas savo sėkmės tikimybę.

Kas gali sutrukdyti norint gauti kreditą dirbant užsienyje?

Ieškant paskolos internetu pageidautina turėti nepriekaištingą kredito istoriją, deja, ne kiekvienas gali tuo pasigirti, o tai yra vienas svarbiausių reikalavimų. Paskolos dirbantiems užsienyje be kredito istorijos patikrinimo Lietuvoje nėra suteikiamos. Tokia tvarka Lietuvoje įvesta ne šiaip, o siekiant apsaugoti tiek kredito teikėjus, teik gavėjus. Todėl paskolą gauti gali tik pajėgus įvykdyti savo finansinius įsipareigojimus laiku ir taip išvengti nereikalingų rūpesčių ir nuostolių. Sprendimus apie paskolos suteikimą priima bendrovės, besiremdamos įstatymuose ir teisės aktuose įtvirtintomis mokumo vertinimo nuostatomis bei savo vidinėmis taisyklėmis.

Paskolos emigrantams išduodamos kruopščiai įvertinus grąžinimo galimybes

Asmeniui pateikus paskolos prašymą kreditoriai pirmiausia patikrina gyvenamąją vietą. Rašydami prašymą turėsite pateikti asmeninius duomenis – vardą, pavardę, asmens kodą ir gyvenamąjį adresą. Todėl paskolos dirbantiems užsienyje dažnai neišduodamos dėl reikalavimų neatitinkančio gyvenamosios vietos. Neteisingų duomenų pateikimas čia negelbės, nes jų autentiškumas visuomet tikrinamas oficialiuose šaltiniuose. Pagal asmens kodą bankai, greitųjų kreditų bendrovės, tarpusavio skolinimosi platformos operatoriai ir kiti kreditoriai gali nustatyti kur esate deklaravę gyvenamąją vietą ir jei esate deklaravę išvykimą iš šalies, o paraiškoje nurodėte lietuvišką adresą, jūsų prašymas be abejo bus atmestas. Maža to, tai gali būti vertinama kaip bandymas sukčiauti.

Siekiant gauti paskolą ne mažiau svarbu yra ir gaunamos pajamos, kurios turėtų būti pakankamos, tam, kad įvykdyti būsimus ir jau turimus finansinius įsipareigojimus. Be jų nei viena finansų įstaiga negali suteikti paskolos. Taip pat vertinamas jūsų mėnesio pajamų vidurkį, šaltinis, tvarumas bei kiti niuansai. Jei kreditorius pastebės, kad gaunamos lėšos nėra stabilios, tuomet tai gali tapti problema. Turintiems skolų, ypač pradelstų, bus ypač sudėtinga gauti dar vieną kreditą.

Pateikiant kredito prašymą tam skirtoje formoje nurodyti kokią mėnesio pajamų dalį jūs skiriate kredito ar kitų turimų finansinių įsipareigojimui vykdymui. Jei tai yra reikšminga suma, palyginus su gaunamomis pajamomis, tuomet kredito tiekėjas atsisakys suteikti naują paskolą. Išlaidos paskoloms, palūkanoms ir kitiems finansiniams įsipareigojimams neturėtų viršyti 40 procentų – toks santykis laikomas priimtinu.