Paskolos internetu be užstato

Paskolos internetu be užstato suteikiamos visiems vartotojams, kurie pateikia duomenis be jokios klaidinančios informacijos. Turto įkeitimas nėra būtinas – užstato garantija yra tik privalumas, kuris suteikia galimybę gauti palankesnes skolinimosi sąlygas. Greitųjų kreditų bendrovių siūlomos paskolos yra paprastos – vartotojams užtenka pateikti kredito paraišką, o jokio turto įkeisti nereikia. Verta pažymėti, kad tos bendrovės, kurios reikalauja iš vartotojų turėti kažkokį užstatą, dažniausiai siūlo mažesnę palūkanų normą. Žinoma, ir kitas geresnes skolinimosi sąlygas galima gauti kažką įkeičiant kredito teikėjui.

Internetu gauti paskolą be užstato yra paprasta todėl, kad visą kredito paraiškos procedūra yra pateikiama vos per kelias minutes. Matote, internetu sudaromos kredito sutartys nereikalauja atvykti į skyrių ir ranka pasirašyti reikalingų dokumentų – viskas yra atliekama nuotoliniu būdu. Elektroninės bankininkystės dėka jūs galite greičiau pateikti savo paraišką. Jums reikėtų tik prisijungti prie savo banko paskyros ir pervesti simbolinį mokestį. Kai kurios kreditų bendrovės iškart nukreipia į el. bankininkystės sistemą, todėl jums belieka suvesti kodus ir tiek. Šitaip yra sudaroma kredito sutartis bei suteikiamas leidimas duomenų tvarkymui.

Būtina akcentuoti, kad paskolos internetu be užstato yra suteikiamos populiariausiose įmonėse, o tos kurios reikalauja turto įkeitimo, dažniausiai tai nurodo iškart. Lietuvoje internetu kreditus su užstatu teikia vos kelios bendrovės. Dažniausiai tos įmonės reikalauja automobilio įkeitimo. Kartais paskolos yra imamos yra transporto pirkimui, todėl užstatu gali tapti ir perkamas automobilis. Tada yra sudaromos specialios sutartys, kuriose yra nurodoma lizingo paslauga. Bendrovė paprasčiausiai nuperka automobilį, o jis būna jos nuosavybe tol, kol nebaigiate mokėti paskolos.

Kaip minėjome, jeigu jums reikia nedidelės sumos – skolintis galite ir be užstato, bet tos paskolos, kurios internetu suteikiamos su turto įkeitimu, dažniausiai būna gerokai palankesnėmis sąlygomis. Tai jums palengvintų ir kredito grąžinimą, nes dažniausiai kredito terminas gali būti labai ilgas, o mažos palūkanos nepriverstų susidaryti didelėms mėnesinėms kredito įmokoms. Tokias mažas įmokas būtų gerokai lengviau mokėti, tuo labiau, kad nuo įmokos dydžio priklauso ir jūsų galimybės gauti tą paskolą.