Paskolos studentams

Šiomis dienomis labiausiai paplitusi paskola, be jokių abejonių, tai greitoji paskola. Na, sinonimai būtų tokie, kaip mini kreditas, mini paskola, sms kreditas ar sms paskola. Viena svarbiausių šios paskolos ėmimo priežasčių turbūt būtų ta, kad už šias paskolas reikia mokėti palyginti labai mažas palūkanas. Taip yra todėl, kad skolinama suma yra ganėtinai nedidelė, o tai reiškia, kad skolinama suma retai kada pasiekia tūkstantį litų ir skolinama trumpam laikotarpiui. Pavyzdžiui, pasiskolinę keletą šimtų litų, už poros savaičių turėsite grąžinti tuos pačius kelis šimtus litų, primokėdami vos keliasdešimt litų palūkanų. Visai neblogai, ką?

Dar vienas šios paskolos sinonimas būtų paskola studentui. Dažniausiai studentams ši paskola praverčia, nes yra prieinama visiems žmonėms turintiems bent 19 metų. Dažniausiai studentams ir prireikia šios paskolos. Vieni pinigus panaudoja pragyvenimui, sakykim, kokiame bendrabutyje. Kitiems šiaip pinigų pritrūksta “ant savaitgalio”. Tretiems pinigų būtiniausiai reikia tam, kad užsimokėti už skolas, kurių prisikaupė neišlaikydami egzaminų ar paprasčiausiai išlaikydami juos prastu įvertinimui.

Taip pat gan naudinga paskola studentui yra paskola mokslui. Ši paskola Lietuvoje taip pat populiarėja. Taip yra todėl, kad valstybės finansuojamų vietų vis mažėja. Todėl vidutiniškai besimokantys studentai yra tiesiog priversti imti paskolas mokslui. Tačiau prieš imdami paskolą mokslui gerai pagalvokite apie tai, kad paskolą reikės pradėti atidavinėti praėjus vos 12 mėnesių, po to, kai baigsite mokslus. Be jokių išimčių.

Panašūs straipsniai: