Pigiausios paskolos internetu: kaip jos suteikiamos?

Tiems kam pirmą kartą tenka susidurti su bandymu ieškoti pigiausios paskolos internetu, siūlytume pasidomėti ir esama skolinimo procedūra. Visi ieškantys finansavimo turtėtų pasidomėti kaip veikia greitųjų kreditų bendrovių esamos sistemos, nes kai kurios gali skirtis viena nuo kitų. Pasiskolinti pinigų internetu dabar įmanoma gana greitai, bet per kiek laiko gausite visą sumą – priklausys ir nuo jūsų, ir nuo pasirinktos vartojimo kreditus teikiančios bendrovės. Paskolos internetu suteikiamos pagal keletą principų, bet visi jie yra susiję su duomenų bei kredito paraiškos patvirtinimu, skiriasi tik patvirtinimo metodai.

Internetines paskolas teikiantys kreditoriai siūlo patvirtinti savo duomenis bei kredito paraišką dviem būdais. Pirmu dažniausiai naudojasi visi – tai simbolinio mokesčio pervedimas į kredito bendrovės nurodytą banko sąskaitą. Sakydami „simbolinis mokestis“, turime galvoje, kad tas mokestis yra pats mažiausias ir dažniausiai jis būna vieno cento dydžio. Tą mokestį jūs turite pervesti naudodamiesi el. bankininkystės sistema arba tiesiog pervesti tą centą galite atvykę  artimiausią banko skyrių. Būtina pabrėžti, kad sudarant kredito sutartį, jūs turėsite nurodyti ir banko sąskaitą, tad čia gali kilti neaiškumų. Jeigu jūs vieną centą pervesite naudodamiesi el. bankininkystės sistema, tada automatiškai pinigus gausite į tą pačią banko sąskaitą. Jeigu simbolinį mokestį pervesite atvykę į kažkurio banko padalinį, tada prieš tai jums reikės nurodyti savo banko sąskaitą. Pirmuoju atveju vesti minėtą mokestį yra geriau – taip greičiau ir paprasčiau.

Kitas būdas patvirtinti savo duomenis bei kredito paraišką – žinutės siuntimas. Jūs į telefoną gautumėte specialų kodą, kurio niekam negalėtumėte atskleisti. Tas kodas turės būti suvedamas specialioje formoje. Tą kodą jūs gausite tuomet, kai pateiksite kredito paraišką nurodydami savo asmeninius bei kontaktinius duomenis. Šio būdo pradeda atsisakyti vis daugiau bendrovių ir spėjama, kad ateityje bus įvestas draudimas patvirtinti sutartis telefonu.

Būtina pabrėžti, kad duomenų bei paraiškos patikrinimui geriausia naudoti el. bankininkystę, o taip pat verta žinoti, kad jūs tuo pačiu patvirtinate ir leidimą tvarkyti jūsų asmeninius duomenis. Tas tvarkymas neturėtų jūsų gąsdinti – tai tik leidimas tikrinti jūsų kredito istoriją bei gaunamą pajamas.