„Revolut“ nuostoliai išaugo tris kartus

Jungtinėje karalystėje registruota fintech kompanija „Revolut“ praėjusiais netais patyrė tris kartus didesnius nuostolius nei ankstesniais metais, nepaisant to, kad pajamoms ir vartotojų skaičius augo panašiu tempu.

2019-aisiais metais kompanijos fiksavo 118 mln. € nuostolį, tuo tarpu 2018 m. nuostolis siekė 36,45 mln. eurų.

Vakarų finansų žiniasklaidos cituojami „Revolut“ pateikti duomenys rodo, kad minėtu laikotarpiu „Revolut“ pajamos didėjo 180% ir siekė 180,26 mln. EUR.

Pernai „Revolut“ mobiliosios programėlės vartotojų skaičius išaugo nuo 3,5 mln. iki 10 mln. ir to dėka fintech startuolis šiuo metu „Revolut“ turi apie 13 mln. registruotų vartotojų.

„Revolut“ įkūrėjas ir generalinis direktorius Nikolajus Storonskis nusiteikęs optimistiškai ir CNBC žurnalistams sakė „Nors mums dar reikia šiek tiek nuveikti, esame patenkinti progresu 2019 m.“. Vargu ar tokie pat laimingi yra investuotojai, finansinių technologijų bendrovei patikėję savo pinigus.

Revolut“ vadovas giriasi, kad aktyvių kasdienių vartotojų skaičius augo 231%, o mokamomis paslaugomis besinaudojančių vartotojų kiekis išaigo 139%.

Nuolat augančius nuostolius kompanija aiškina investicijomis į naujų produktų kūrimą ir tarptautinę plėtrą.

Investuotojams nuostolius nešanti „Revolut“ šiuo metu vis dar tebėra viena brangiausių finansinių technologijų kompanijų Europoje ir paskutiniuose investicijų pritraukimo raunduose buvo įvertinta 5,5 mlrd. USD.