„Revolut“ verslo sąskaitas siūlo nemokamai


Fintech startuolis „Revolut“ ką tik anonsavo du naujus nemokamus verslo sąskaitų planus, kurie suteikia galimybę savarankiškai dirbantiems asmenims ir besivystančioms įmonėms greičiau augti ir plėsti veiklą skirtingose rinkose.

Dar visai neseniai patys buvome pradedantis verslas, tad puikiai suprantame, kaip sunku gali būti jauniems ambicingiems verslininkams rasti patogius būtinus įrankius, kurie dažnai ir lemia sėkmę. Remdamiesi savo patirtimi, sukūrėme naują pasiūlymą, kuris gerokai palengvins finansų tvarkymą mūsų verslo klientams, suteikiant tiek lankstumo, tiek ir būtinos finansų kontrolės“ – aiškina paslaugos „Revolut Verslui“ vadovas James Gibson.

Be to, „Revolut“ verslininkams pristato ir kainų pakeitimus dabartiniams planams. Nuo šiol verslo klientai galės pritaikyti pasirinkto plano sąlygas savo poreikiams ir jas keisti. Tai reiškia, jog už papildomą mokestį bus galima viršyti nustatytus plano aprobojimus, nesirenkant naujos paslaugos – pagal poreikį vykdyti daugiau vietinių ar tarptautinių pervedimų, prie sąskaitos prijungti daugiau asmenų ir pan.

Pasak J. Gibson, nauji planai supaprastins verslo finansų administravimą, padėts greičiau augti naujiems verslams ir taupyti viso pasaulio verslininkų laiką bei pinigus. Finansinių paslaugų tiekėjų lankstumas būtinas, kad įmonės galėtų gyvuoti greitai besikeičiančiose rinkose ir prisitaikyti prie nuolatinių ekonominių permainų.

Kurdami produktus orientuojamės į veržlius ir kosmopolitiškus žmones bei įmones. Mūsų klientai keliauja, vykdo veiklą visame pasaulyje, o jų verslai neleidžia sustoti ekonomikai. Mes labai džiaugiamės galėdami jiems padėti“, – tikina J. Gibson.

Nauji ir esami „Revolut” verslo klientai turės galimybę užsisakyti įvairius paslaugų paketus, kurių kainos svyruos nuo 0 iki 1000 eurų per mėnesį. Nauji nemokami planai tiek įmonėms, tiek laisvai samdomiems darbuotojams leis sukurti daugiavaliutes sąskaitas, gauti neribotą skaičių mokėjimo kortelių darbuotojams, atlikti pervedimus 28-iomis skirtingomis valiutomis, pagal realų valiutų keitimo kursą ir išvengiant papildomų mokesčių už valiutos konvertavimą. Klientų aptarnavimas veiks 7 dienas per savaitę, ištisą parą.