Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/vhosts/paskolos-internetu.eu/httpdocs/wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/www/wwwroot/paskolos-internetu.eu/:/tmp/) in /www/wwwroot/paskolos-internetu.eu/wordfence-waf.php on line 4
80 Japonijos bankų prisijungia prie JPMorgan platformos

80 Japonijos bankų prisijungia prie JPMorgan platformos

Mokėjimo platforma „JPMorgan Interbank Information Network “ (IIN – tarpbankinis informacijos tinklas) priima naujus dalyvius – 80 Japonijos bankų, kartu su kuriais bus sustiprintos kovos su pinigų plovimu priemones.

Pranešama, kad Japonijai dažnai kyla kaltinimų, kad šalis imasi nepakankamai kovos su pinigų plovimu priemonių, todėl šios problemos sprendimas gali būti sąveika su IIN.

Amerikos tarptautinės korporacijos vykdomasis direktorius Daizaburo Sanai teigė, kad Japonija šiuo metu yra lyderė pagal IIN narių skaičių, o iš viso platforma bendradarbiauja su daugiau nei 360 kredito organizacijų visame pasaulyje.

„JPMorgan Chase“ sukurtas IIN projektas buvo pradėtas vykdyti 2017 metais ir leidžia bankams-nariams keistis informacija apie tarptautinius mokėjimus blokchain platformoje „Quorum“. Ji buvo sukurta kriptovaliutos „Ethereum“ blokų grandinės pagrindu, siekiant padidinti operacijų konfidencialumą.

„Quorum JPMorgan Chase“ platformos „degalais“ tapo palyginti nauja moneta JPM, kuri šią vasarą buvo išbandyta bendradarbiaujant su atskirais verslo klientais. „JPM Coin“ naudojama tarptautiniams mokėjimams, vertybinių popierių operacijoms ir „JPMorgan“ iždo paslaugoms teikti.