Greitą paskolą internetu gauti itin paprasta!

Greita paskola internetu suteikiama iki penkerių metų laikotarpiui – tai maksimalus terminas, iki kurio yra išduodami visi kreditai, na bent jau šiuo metu. Norintys gauti paskolą tokiam laikotarpiui, pirmiausia turi susirasti ilgalaikius kreditus teikiančias bendroves, nes su smulkių paskolų teikimo veikla užsiimantys kreditoriai ko gero neskolins tokiam laikotarpiui. Tiesa, verta pastebėti, kad tokios gretos paskolos dažniausiai yra suteikiamos ir su mažiausia palūkanų norma. Tai reiškia, kad kuo ilgesniam laikotarpiui norite gauti paskolą, tuo mažesnes palūkanas jums reikės mokėti. Ilgalaikių kreditų teikėjai dažniausiai mažina palūkanų normą proporcingai ilgėjant ir kredito terminui, tad skolintis ilgiau negu vieno mėnesio laikotarpiui tikrai apsimoka.

Lietuvoje greita paskola internetu suteikiama atsižvelgiant į visus įstatymus bei esamas nuostatas. Tuo labiau, kad šių bendrovių veiklą prižiūri tiek Lietuvos bankas, tiek ir kitos priežiūros institucijos. Greitosios paskolos dabar suteikiamos ribojant palūkanų normą. Tai reiškia, kad bendra vartojimo kredito kainos metinė norma negali būti didesnė nei 200 procentų. Kai kuriais atvejai ir ši procentinė išraiška gali būti netiksli, nes laikui bėgant, įstatymų pataisos dar labiau sumažina šią ribą, kuri kreditoriams yra nenaudinga. Taip, supratote teisingai – šios procentinės išraiškos mažėjimas yra naudingas tik vartotojams, nes jie tokiu atveju gali tikėtis dar pigesnių paskolų pasiūlymų.

Visos greitos paskolos dabar suteikiamos tik atsakingumu pasižymintiems žmonėms, kurie gauna tvarias pajamas, bei patiria ne itin daug išlaidų. Visada kreditų teikėjai, prieš skolindami pinigus, turi kruopščiai perskaičiuoti kliento skolinimosi galimybes. Tiesiog kredito bendrovėms būtina analizuoti ar klientas yra pakankamai pajėgus naujų įsipareigojimų vykdymui. Paprasčiausiai, jeigu kreditų bendrovė paskaičiuos, kad jūsų pajamos bus per mažos kredito įmokų mokėjimui, tai tokiu atveju bendrovė tiesiog atmes jūsų paskolos paraišką ir jums kredito nesuteiks. Taip būna itin dažnai. Dabar daug kredito paraiškų yra atmetamos būtent dėl klientų mažų pajamų, tad norintys pasiskolinti, turi gauti gana solidžias sumas.

Jeigu ir jūs galvojate apie greitą paskolą internetu, siūlytume ją rinktis ilgesniam laikotarpiui, nes tokiu atveju kredito grąžinimas būtų daug lengvesnis ir didesnė tikimybė, kad tą paskolą gausite.