Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/vhosts/paskolos-internetu.eu/httpdocs/wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/www/wwwroot/paskolos-internetu.eu/:/tmp/) in /www/wwwroot/paskolos-internetu.eu/wordfence-waf.php on line 4
Ką daryti, jei neturite už ką mokėti paskolos?

Ką daryti, jei neturite už ką mokėti paskolos?

Geriausia būtų imti paskolas taip, kad vėliau nesigailėtumėte, jog pasiryžote nepakeliamai vergystei. Tačiau niekas nėra apsaugotas nuo nenumatytų finansinių atvejų. Kaip išspręsti problemą, jei jūs neturite mokėti palūkanų bankui rr kaip sumažinti žalą?

Net jei prieš imdami kreditą atsižvelgėte į visus niuansus, niekas nėra apsaugotas nuo force majeure. Netikėtas etatų mažinimas, atleidimas iš darbo, sveikatos problemos ar kita krizinė situacija – ir tuomet pirmieji sunkumai kyla dėl mėnesinių paskolos įmokų. Na, atsitinka. Svarbiausia čia reikėtų nepanikuoti ir neslėpti galvos smėlyje. Blogiausia, ką galite padaryti, tai tikėtis, kad bankas nepastebės jūsų vėlavimo. Ne, jis, kaip ir didysis brolis, viską mato. Kol manote, kad viskas gerai, bankas imasi skaičiuoti palūkanas ir jūsų kredito istorija blogėja. Kokios yra galimybės?

  1. Imkitės iniciatyvos ir nedelsdami praneškite bankui apie savo finansines problemas. Patartina jas patvirtinti dokumentais. Tuomet su jumis bus elgiamasi kaip su garbingu klientu, o ne kaip su sukčiumi. Bankų darbuotojai taip pat nėra kvaili – jiems naudinga, kad vis dėl to grąžintumėt paskolą. Tai reiškia, kad jie gali sutikti Jums padėti. Jie neprivalo, bet gali. Pavyzdžiui, atidėti palūkanų mokėjimą porai mėnesių.
  2. Jei problemos yra rimtos ir pinigų neatsiras greitai, paskolos sutartis gali būti peržiūrėta. Derėkitės dėl skolų restruktūrizavimo. Tai yra paskolos sąlygų pakeitimas. Jūs turite paskelbti savo nemokumą bankui ir raštu paprašyti pakeisti sutarties galiojimo laiką arba mokėjimo grafiką. Geriau sumokėti seną, nei imti naują paskolą. Kai pajamų šaltinis dingsta, žmonės tokiu momentu dažnai panikuoja, ima naujas paskolas ir vėliau negali išbristi iš daugybės skolų. Ši ydinga praktika turi būti nutraukta kuo anksčiau. Vietoj naujo kredito, daug geriau nedelsiant kreiptis į banką dėl skolos restruktūrizavimo.
  3. Nelaukite kol reikalai pasieks teismą. Jei atkakliai nekreipiate dėmesio į skambučius iš banko, o vėliau į skolų išieškotojų reikalavimus, Jums gresia teismas. Po jo sprendimo antstoliai turi teisę parduoti jūsų turtą aukcione, kad sumokėtų skolą. Be to, jūsų sąskaita bus apmokėtos teisinės išlaidos ir valstybės rinkliavos.