Kreditai nuo 18 metų asmenims suteikiami ne visada

Kreditai nuo 18 metų asmenims gali būti suteikiami jeigu šie gauna pajamas, kurios yra tvarios. Ką tik sulaukę pilnametystės dar neturėtų džiūgauti dėl galimybės pasiskolinti pinigų iš kreditų bendrovių. Bendrovės tokiems jauniems asmenims skolina vangiai, o kai kurios griežtai pasisako, jog asmenys turi būti ne jaunesni nei 19 metų. Toks reikalavimas atsirado ne šiaip sau, nes įprastai tokie jauni asmenys dar negyvena iš savo kišenės – jais rūpinasi tėvai, todėl logiška, kad dauguma jų net neturi nuolatinių pajamų, jie tiesio dar mokosi vidurinėje mokykloje.

Galvojantiems apie paskolos ėmimą, pirmiausia reikia įvertinti galimą riziką. Kai kurios bendrovės 18 metų asmenims pinigus skolina tik su viena sąlyga – jie turi būti dirbantys ir gaunantys atlyginimą. Nemanykite, kad mėnesį dirbdami jūs jau galite pretenduoti į kredito gavimą – retai kada tokiems asmenims paskolos suteikiamos. Pagal įstatymus, kreditoriai turi būti garantuoti, kad asmuo gauna pajamas bent jau paskutinius 6 mėnesius. Tas pats galioja jeigu asmuo nori kažką įsigyti lizingo būdu.

Kreditai nuo 18 metų suteikiami ir pagal įstatymus t.y. įstatymai numato, kad tik pilnamečiai gali pasinaudoti kreditorių paslaugomis. Bet, kaip minėjome, pačios kreditų bendrovės nustato savo vidinę tvarką. Dažniausiai kreditus norima teikti net ir nuo 20 metų asmenims, o kitos įmonės nurodo, kad jų paslaugomis gali pasinaudoti ne jaunesni nei 22 metų asmenys.