„Luminor“ atideda klientų paslaugų perkėlimą į vieningą sistemą

„Luminor“ bankas pranešė Lietuvoje atidedantis balandžio pabaigoje suplanuotą 50 tūkst. „Luminor|Nordea“ klientų paslaugų perkėlimą į vieningą sistemą. Klientai apie perkėlimo pavėlinimą yra informuojami tiesiogiai. 

„Klientų paslaugų perkėlimą į vieningą sistemą nukeliame dėl karantino Lietuvoje. O tiksliau dėl to, kad daliai iš 50 tūkst. perkeliamų klientų dėl dalies paslaugų gali tekti apsilankyti mūsų konsultavimo centruose, o kontaktavimas su žmonėmis šiuo metu yra tikrai nerekomenduojamas. Naują perkėlimo datą paskelbsime atsižvelgdami į situaciją, klientai informaciją gaus ne vėliau nei likus 30 dienų iki paslaugų perkėlimo dienos“, – paaiškino „Luminor“ banko Lietuvos skyriaus vadovas Andrius Načajus. 

Iš viso „Luminor“ ketina perkelti 45 tūkst. privačių ir 5 tūkst. verslo klientų paslaugas. Pokyčiai turės įtakos klientams, kurių sąskaitos numeriai prasideda LTXX21400. Apie du trečdalius perkeliamų klientų šiuo metu naudojasi „Luminor|Nordea“ interneto banku. Visiems šiems klientams yra išsiųstos „Visa“ kortelės, kurios pakeis dabar naudojamas „MasterCard“ korteles.

„Visi klientai, kurie paštu jau yra gavę naująsias „Visa“ korteles – saugokite jas savo piniginėje, jos bus reikalingos ateityje. Jei turite aktyvią „MasterCard“ kortelę ir nesulauksite naujos „Visa“ kortelės paštu per balandžio pirmąją savaitę, susisiekite su „Luminor“ konsultantais nuotoliniu būdu, bet nevykite į klientų konsultavimo centrą“, – pridūrė „Luminor“ banko Lietuvos skyriaus vadovas.

Anot Andriaus Načajaus, nors paslaugų perkėlimas bus atliktas vėliau, tačiau tą laiką klientai, kurie jau gavo informaciją, gali išnaudoti susipažindami su „LuminorIDNB“ interneto banku, be to, savo telefone gali aktyvuoti tapatybės patvirtinimo programėlę „SmartID“. „Šiuos dalykus galite savarankiškai atlikti namuose, perskaitę anksčiau atsiųstas instrukcijas. O toliau – maloniai prašome laukti kito pranešimo su nauja paslaugų perkėlimo data“, – pasakoja A. Načajus.

Atidėjus paslaugų perkėlimą, visos paslaugos klientams veiks įprastai: gyventojai toliau naudosis dabartinėmis debeto ir kredito kortelėmis, o prie interneto banko jungsis, naudodami sau įprastus prisijungimo kanalus ir duomenis.

Bankas pranešime žiniasklaidai taip pat primena, kad karantino metu gyventojams į konsultacijų centrus vykti nerekomenduojama. Jeigu vizitas vis dėl to yra būtinas ir neatidėliotinas, reikėtų nepamiršti, kad centruose vienu metu aptarnaujama ne daugiau kaip 5 klientai.