Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/vhosts/paskolos-internetu.eu/httpdocs/wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/www/wwwroot/paskolos-internetu.eu/:/tmp/) in /www/wwwroot/paskolos-internetu.eu/wordfence-waf.php on line 4
Nuotoliniai mokėjimai padeda plėsti veiklą internetu net ir karantino sąlygomis

Nuotoliniai mokėjimai padeda plėsti veiklą internetu net ir karantino sąlygomis

Įsigaliojus karantinui, šokėjai, aktoriai, ugdomojo vadovavimo, sporto treneriai, užsienio kalbų mokytojai, psichologai savo pamokas gyventojams pradėjo siūlyti internetu. Viena iš jų – zumbos šokių trenerė Kamilė Narkutė – sako, kad po pirminio šoko pamatė ir daug naujų savo verslo plėtros galimybių. Pasiūliusi ir nemokamų zumbos pamokų, ji rado būdų išlaikyti veiklą ir savo darbo vietą priimdama įmokas nuotoliniu būdu su bendrovės „Foxpay“ naujai pasiūlytu sprendimu – išsiųsdama trumpąją nuorodą ar QR kodą prie jos pamokų prisijungiantiems dalyviams.

Veikla ne tik nesusitraukė, bet net ir plečiasi į visą pasaulį

Pasak zumbos mokytojos K. Narkutės, šalyje paskelbus karantiną, treniruotes iš sporto salės teko perkelti į virtualią erdvę. Ir nors pradžioje viskas atrodė sudėtinga, dabar mergina mato, kad net ir tokiomis sąlygomis galima ne tik išlaikyti, bet net ir gerokai išplėsti savo veiklą.

„Iš pradžių buvo daug nerimo ir nežinios. Vis dėlto svarbu net ir tokioje situacijoje nepasiduoti ir galvoti, kaip suktis iš padėties. Paradoksalu, bet tęsiant treniruotes su esamais klientais internetu ir pasiūlius nemokamų pamokų socialiniuose tinkluose, mano veiklos geografija iš Vilniaus ėmė plėstis ne tik po visą Lietuvą, bet net ir pasaulį – sporto treniruotėmis susidomėjo į įvairiausias užsienio šalis emigravę tautiečiai“, – pasakoja K. Narkutė.

Pasak jos, atsivėrė ir dar viena veiklos niša – mamos su mažyliais, kurios ne visada galėdavo atvykti į sporto salę. Vaikai dažnai serga ir dėl to nedidelė mamų grupelė į treniruotes salėje kartais nesusirinkdavo, suplanuota treniruotė neįvykdavo, nors už salės nuomą vis tiek tekdavo mokėti.

„Dabar, organizuojant treniruotes internetu, atsirado daugiau lankstumo, žmonės prisijungia ir drauge treniruojasi namuose“, – pastebi K. Narkutė.

Būdas išsaugoti darbo vietą – greiti ir saugūs nuotoliniai mokėjimai

Zumbos trenerė pabrėžia, kad nuolat tęsti dabar siūlomų nemokamų treniruočių nepavyktų, kadangi ši veikla iki šiol buvo ne jos hobis, bet pragyvenimo šaltinis.

„Dar viena problema, kuriai teko operatyviai ieškoti sprendimo – tai saugus ir greitas atsiskaitymo būdas už treniruotes ir pamokas internete. Kadangi bankiniams pavedimams reikia siųsti savo sąskaitos numerį, kitus asmeninius duomenis nepažįstamiems žmonėms, kurių ratas internete staiga išsiplėtė, tapo itin aktualus saugus ir bekontaktis mokėjimų surinkimas už paslaugas. Ne mažiau svarbu, kad atsiskaitymo procesas būtų patogus ne tik man, bet ir paslaugą įsigyjančiam žmogui. Su nuotolinio mokėjimo paslaugos teikėju greitai ir taip pat nuotoliniu būdu pasirašiau sutartį ir per valandą gavau sugeneruotą nuorodą bei QR kodą momentiniams mokėjimams. Man tai leidžia ir toliau sėkmingai tęsti savo veiklą bei išsaugoti savo darbo vietą šiuo sunkiu metu“, –  sako K. Narkutė.

Mergina sako suprantanti, kad dėl krizės ne tik ji, bet ir daugybė žmonių prarado pajamas, todėl ji svarsto siūlyti ir lankstų mokėjimų variantą, kai už treniruotę žmogus sumoka tiek, kiek pats įvertina paslaugą ar, kiek tuo metu gali už ją sumokėti.

Pamatyti, kaip vyksta treniruotė internetu, galima aktyvavus šią nuorodą: https://youtu.be/h2WBktQBHqg

Mokėjimų sprendimai prisideda prie smulkaus verslo ir ekonomikos gyvybingumo

Pasak „Foxpay“ direktoriaus Justino Drėgvos, naujoji paslauga pasiūlyta pamačius naują nišą ir poreikį rinkoje.

„Šiuo sudėtingu periodu itin svarbūs du aspektai – išlaikyti verslą ir darbo vietą gaunant pajamų bei užtikrinti kibernetinį saugumą teikiant paslaugas internetu. Deja, tokiu būdu paslaugas teikiantys mokytojai susiduria su sunkumais rinkdami įmokas, nes turi siųsti savo sąskaitos numerį, dažnai net nepažįstamiems žmonėms. Juk prie mokytojo internete vedamos pamokos, pvz. jogos, gali prisijungti keliasdešimt žmonių, o mokytojas net nežino, kas jie tokie. Šią saugumo ir įmokų surinkimo problemą padeda išspręsti nuotolinis atsiskaitymo būdas išsiunčiant trumpą nuorodą ar QR kodą, kai įmoka atliekama tiesiai į paslaugos teikėjo sąskaitą iš pasirinkto banko, nesirūpinant rekvizitais“, – pasakoja J. Drėgva.

Naujasis mokėjimų sprendimas unikalus tuo, kad paspaudus trumpą paslaugos teikėjo nuorodą ar nuskaičius QR kodą, pateikiamas visų Lietuvoje veikiančių bankų sąrašas, ir mokėtojas pasirenka jam tinkantį. Nebereikia atsidaryti savo elektroninio banko, suvedinėti gavėjo sąskaitos – mokėjimo lange tereikia įrašyti sumą, ir įmoka už paslaugą greitai pasiekia gavėją.

„Siaučiant koronavirusui, labai svarbu ne tik išsaugoti sveikatą, bet ir palaikyti ekonomikos gyvybingumą, išlaikant darbo vietas ir veiklas. Nuotoliniai mokėjimo sprendimai leidžia tai daryti saugiai ir greitai. Neabejojame, kad net ir pasibaigus karantinui tokių mokėjimų ir paslaugų internetu poreikis ne tik išliks, bet ir dar aktyviau plėsis, nes žmonės bus išbandę ir įvertinę jų patogumą, saugumą ir laiko taupymą“, – sako J. Drėgva.

Kad galėtų naudotis šia paslauga priimdamas įmokas, fizinis asmuo turi pateikti individualios veiklos pažymėjimą ir pagal finansų institucijos reikalavimus sudaryti sutartį, kuri operatyviai parengiama ir patvirtinama nuotoliniu būdu. Sutarties parengimas ir prijungimas prie mokėjimo sistemų yra atliekamas nemokamai, o mokestis taikomas tik už realias transakcijas – 0,9 proc. nuo gautos įmokos.

INDIVIDUALI VEIKLA uzsidirbu.lt