Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/vhosts/paskolos-internetu.eu/httpdocs/wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/www/wwwroot/paskolos-internetu.eu/:/tmp/) in /www/wwwroot/paskolos-internetu.eu/wordfence-waf.php on line 4
Šiais metais daugiau lietuvių įmokų mokėjimui rinkosi „Perlo“ terminalus

Šiais metais daugiau lietuvių įmokų mokėjimui rinkosi „Perlo“ terminalus

Finansines paslaugas teikianti uždaroji akcinė bendrovė „Perlas Finance“ džiaugiasi šiais metais išaugusiu įmokų surinkimu „Perlo“ terminaluose. Įmonė sukūrė visoje Lietuvoje veikiantį tinklą, sudarytą iš daugiau nei 2300 terminalų. Šis darinys per 10 šių metų mėnesių priėmė 5,4 proc. daugiau įmokų nei pernai. Įmokų gavėjų skaičius taip pat pastebimai ūgtelėjo.

„Perlas Finance“ dirbti Lietuvoje pradėjo 2008 metais ir anksčiau vadinosi „Perlo Paslaugos“. Įmonė šiuo metu teikia įmokų ir mokesčių surinkimo, bankinių pavedimų bei GSM išankstinio apmokėjimo sąskaitos papildymo paslaugas, taip pat atlieka grynųjų pinigų įnešimo ir išėmimo operacijas. Bendrovė tam pritaikė visoje Lietuvoje išplėtotą loterijos terminalų tinklą, todėl gana greitai įstengė įsitvirtinti mokėjimo paslaugų rinkoje. Elektroninių pinigų įstaigos licenciją „Perlas Finance“ suteikė Lietuvos bankas, kuris dabar prižiūri bendrovės veiklą.

„Konkurencija mokėjimo paslaugų rinkoje yra pakankamai didelė net ir mažėjant bankų skyrių tinklui. Finansines paslaugas teikia daug mokėjimo įstaigų, kurios veikia tiek fizinėse aptarnavimo vietose, tiek internetu. Nepaisant to, „Perlo“ terminalų populiarumas auga gan greitaii. Tai lemia tiek paslaugų prieinamumas net ir mažiausiose gyvenvietėse, tiek aptarnavimo patogumas, tiek žema paslaugų kaina. Mums svarbu, kad gyventojai ir verslas reikalingas paslaugas savo kaimynystėje gaus net ir užsidarant banko skyriui“, – tikino „Perlas Finance“ direktorius Kęstutis Gataveckas.

Anot jo, skirtinguose miestuose įmokų surinkimo intensyvumas nėra vienodas, o nedidelėse gyvenvietėse per mėnesį operacijų gali būti atliekama vos keli šimtai. „Jei per „Perlo“ terminalą būtų teikiamos tik mokėjimo paslaugos ir nuomotume atskiras patalpas – negalėtume vykdyti veiklos be nuostolio. Bendradarbiavimas su prekybos tinklais, taip pat tai, kad per terminalus yra aptarnaujamos loterijos, siūlomos draudimo paslaugos, leidžia užtikrinti finansinių paslaugų prieinamumą net ir negausiai apgyvendintose vietovėse“, – sakė bendrovės direktorius.

„Perlas Finance“ savo aparatų tinklo pagalba užtikrina visas reikalingiausias finansines paslaugas verslui ir gyventojams – atlieka pinigų perlaidas gavėjams grynais ir negrynaisiais pinigais, išgrynina pinigus iš visų rūšių mokėjimo kortelių, priima visų rūšių įmokas, suteikia galimybę papildyti mobiliojo ryšio abonentų sąskaitas ir pan.

„Perlas Finance“ gali didžiuotis ir neaukšta mokėjimo kaina. Pavyzdžiui, mokesčius už komunalines paslaugas šiuo metu galima sumokėti vos už 25 euro centus.

Teleloto bilietų tikrinimas