„Paysera” pratęsė išskirtinį bendradarbiavimo susitarimą su mokėjimo paslaugų teikėju “Contis” papildomiems 3-ejiems metams

Europos mokėjimo paslaugų teikėjas “Contis” šiandien pranešė apie partnerystės su “Paysera” pratęsimą papildomam trejų metų laikotarpiui.

“Paysera”, kurios būstinė yra Vilniuje, yra viena iš greičiausiai augančių “Fintech” įmonių Baltijos regione. Ji siūlo mokėjimų, e-komercijos, bilietų platinimo ir kitas skaitmenines paslaugas savo klientams visame pasaulyje. Nuo 2015-ųjų metų “Contis” yra išskirtinis partneris, teikiantis mokėjimo kortelių sprendimus ir prieigą prie mokėjimų tinklo “VISA”. Šie sprendimai yra integruoti į “Paysera” platformą naudojant “Contis” išvystytas pažangias “API” sąsajas.

Pratęstas susitarimas suteiks “Paysera” klientams daugiau lanksčių galimybių ir pasirinkimo. Papildomos naudos apims virtualias korteles, prieigą prie “greitųjų pervedimų” Jungtinėje Karalystėje, taip pat netrukus “Apple Pay” ir kitas naujas funkcijas.

“Contis” vadovas Lietuvoje Airidas Puodžiūnas teigia: “Džiaugiamės pratęsdami mūsų partnerystę su “Paysera”, kuri nuolat diegia naujoves finansų srityje vartotojams Baltijos šalyse ir už jos ribų, įspūdingai augina verslo apimtis, kas parodo, kokios populiarios tarp vartotojų yra šios įmonės teikiamos paslaugos. Mūsų partnerystė padės dar labiau padidinti “Paysera” produktų pasiūlą pagindinėse rinkose įskaitant Bulgariją, Rumuniją ir kitas Europos šalis.”

“Paysera LT“ generalinis direktorius Vytenis Morkūnas teigia: “Prieš ketverius metus pradėjome dirbti su “Contis” išleidžiant “Paysera” klientams debetines mokėjimo korteles. Šis naujasis susitarimas yra daug žadantis, nes kartu mes teiksime visą spektrą naujų vertingų paslaugų. Tai tikrai rodo mūsų ilgalaikio bendradarbiavimo su patikimu partneriu “Contis” svarbą.”