Paskola verslui

Jei turite verslininko gyslelę, tiesiog drąsiai išsireikalaukite verslo paskolos. Parodykite, kad reikalaujate sumos, kuri yra mažos rizikos investicija. Pasiimkite su savimi to banko verslo paskolos prašymo formą bei kitus (jei turite) dokumentus. Pavyzdžiui, jei jūsų įmonė veikia – tai trijų metų apyvartos ataskaitą.

Neperdėkite. Nepagrįstos bei per daug pozityvios vizijos dėl savo verslo tikrai nepaliks gero įspūdžio. Skolintojas gali greitai patikrinti daugumą deklaruotų teiginių. Jei nesugebate patvirtinti savo teiginių dokumentais, tad geriau jų nedekaruokite.

Pirma – susekite dokumentus. Paruoškite juos taip, kad nesimaišytų bei nesipaniotų. Antra – „neremkite kreditoiaus prie sienos“. Jei per agresyviai tai darysite, tikrai negausite paskolos. Leiskite kreditoriui apgalvoti kiekvieną jūsų žodį. Trečia – privalote savim pasitikėti. Ketvirta – būkite atkaklus. Prašykite paskolos tiek, kiek galite. Pasistenkite pasitaisyti, jei vietomis susijaudinę kažką ne taip pasakėte arba suklydote. Penkta – nevenkite pasisakyti apie riziką. Verslas be rizikos ne verslas. Todėl jei nekalbėsite apie riziką, kreditoriui jūsų verslas pasirodys menkavertis arba nerimtas. Dvylikta – Atminkite, kad pirmąją paskolą gauti sunkiausiai. Bankas žymiai palankiau žiūri į tuos skolininkus, kurie jau buvo paėmę bei grąžinę bent vieną paskolą anksčiau, tačiau tai neturėtų numušti jūsų pasiryžimo ieškoti geriausios paskolos bendrovės.

Paskola verslui – raktas į jūsų verslo sėkmę. Primename, skolinkitės atsakingai ir visada objektyviai įvertinkite savo finansinę situaciją!