Paskolos verslui

Greitųjų kreditų bendrovės ir bankai siūlo paskolas juridiniams asmenims bei mikropaskolas individualioms įmonėms, kurios leidžia verslui gauti kredito lėšas palankiomis sąlygomis ir kuo greičiau.
Sėkmingam verslo vystymui Lietuvoje reikalingas finansavimas. Lėšos gali būti naudojamos plėsti gamybą, įsigyti naujos modernios įrangos ar pirkti prekes urmu. Jei verslininkas neturi laisvų pinigų verslo plėtrai, reikiamą sumą gali pasiskolinti iš finansų įstaigos.

Investicijos yra bene svarbiausia bet kurio verslo projekto dalis. Tačiau ne visi verslininkai turi laisvų lėšų, kurias būtų galima investuoti į savo verslo plėtrą. Optimalus sprendimas – paskola verslui, kurią galima paimti iš banko. O jei kalbėtume apie finansų įstaigos patikimumą ir stabilumą, Finbro verslo paskolas galima paminėti kaip vieną geriausių pasirinkimų. Ši paskolų palyginimo platforma siūlo greitai ir pelningai sutvarkyti paskolą verslui. Viskas, ko jums reikia, yra užpildyti prašymą oficialioje įmonės svetainėje ir sulaukti atsakymo.

Išduodamos kreditai verslui nuo 50 iki 200 tūkstančių eurų. Priklausomai nuo sumos, paskolą smulkiam verslui Lietuvoje galite išleisti savo nuožiūra. Įrangos ar inventoriaus įsigijimas, didmeninis produkcijos pirkimas, žemės ar patalpų nuoma, darbo užmokestis įmonės darbuotojams ir kitos užduotys gali būti išspręstos kreipiantis dėl paskolos verslui jau dabar.

Susisiekę su Finbro galite gauti paskolą verslui, kuri jums, kaip verslininkui, atvers naujas galimybes. Verslas jau egzistuoja, bet reikia papildomų investicijų? Siūlome optimalų sprendimą: paskolą verslui be užstato Jūsų įmonei modernizuoti, gaminiams tobulinti, reklaminei kampanijai sukurti ir kt. Be to, esame atviri bendradarbiavimui su juridiniais asmenimis. Šios kategorijos klientai gali imti verslo paskolą overdrafto forma, kuri apima apyvartinių lėšų papildymas.

Paskola vidutiniam verslui

Norite plėtoti savo verslą ir ieškote būdo, kaip kompensuoti kapitalo trūkumą? Bankų siūlomos paslaugos pagalba smulkiam ir vidutiniam verslui nesunkiai įgyvendinsite bet kokius verslo tikslus. Finansų įstaigos teikia verslo paskolas, kad galėtumėte susidoroti su daug resursų reikalaujančių užduočių:
1. Mokėkite patalpų nuomą – reikalinga paskola verslo plėtrai gali būti paskaičiuota atsižvelgiant į patalpų nuomos kainą, kuri priklauso nuo vietos ir bendros teritorijos būklės.
2. Organizuokite darbuotojų atranką – paskolą verslo plėtrai galite imti darbuotojų samdymo etape, bet pirmiausia apsispręskite dėl jų skaičiaus, reikiamo kvalifikacijos lygio ir darbo užmokesčio biudžeto.
3. Teikti pirminę rinkodarą – imti paskolą verslo plėtrai reklaminių kampanijų paruošimui ir įgyvendinimui – teisingas sprendimas, nes sėkmingam startui labai svarbi kokybiška rinkodara.

Galbūt, paskolą verslui reikėtų imti remiantis tuo, kad gali atsirasti kitų nenumatytų išlaidų.

Bankai ir kreditų bendrovės siūlo verslo paskolas programas smulkiam ir vidutiniam verslui. Išduodami kreditai individualiam verslininkui iki 200 000 eurų. Paskolos terminas 36 – 120 mėn. Norėdami kreiptis dėl paskolos verslui, turite pateikti Lietuvos piliečio galiojantį asmens dokumentą. Svarbi sąlyga – individualaus savininko registraciją ir verslo vykdymą patvirtinančių dokumentų prieinamumas nuo 6 mėn.

Paskola smulkiam verslui Lietuvoje

Bankai puikiai žino, kaip sunku verslininkams krizės metu. Todėl gali pasirūpinti paskolomis smulkiam verslui, kurį reikia atkurti. Taip atsitinka sustabdžius gamybą, reikia mažinti personalą, sumažinti viso verslo pelningumą.

Norėdami kreiptis dėl paskolos verslui turite būti pilnametis Lietuvos respublikos pilietis, turintis tai patvirtinantį asmens dokumentą.

Taip pat ne mažiau svarbu ir Jūsų finansinė padėtis. Jeigu negalite įrodyti, kad turite darbą, stabilių ir ar pakankamai pajamų tuomet vargu ar bankai ir greitųjų kreditų bendrovės suteiks paskolą nes rizika yra pernelyg didelė. Priklausomai nuo norimos pasiskolinti bus vertinamos ir būtinas stabilių pajamų minimumas. Be to, finansų įstaigos be abejo gali atsižvelgti ir į kredito istoriją. Jeigu jau gavote kreditų arba turite kitų įsipareigojimų, kuriuos vėluojate vykdyti, bendrovė gali nuspręsti, kad esate nemokus klientas ir gali atsisakyti suteikti paskolą verslui. Tai taip pat priklauso ir įsiskolinimo dydžio bei kitų aplinkybių, be to kiekvieno kreditoriaus sąlygos gali šiek tiek skirtis. Bet kokiu atveju geriausiai kreiptis į specialistus ir pasikonsultuoti dėl kreditavimo.