Paskolos internetu rizika

Ilgalaikės paskolos gali būti pačių įvairiausių rūšių. Šiuo metu itin padidėjo ilgalaikių paskolų populiarumas, į jas imta žiūrėti vis nuolankiau ir nuolankiau. Taip nutiko todėl, kad visų pirma trumpalaikės paskolos sukelia neužtikrintumo jausmą dėl ekonominės šalies būsenos. Tuo tarpu ilgalaikės paskolos neleidžia sukti galvos dėl to, nes jos yra išduodamos keliems metams. Dažnai net keliolikai metų. Šitokios paskolos gali būti suteikiamos net ir keliasdešimčiai metų.

Ilgalaikės paskolos šiuo metu yra būtent ta paskolos rūšis, į kurią yra kreipiama daugiausiai dėmesio. Pirmiausiai, paskolos internetu gali būti gaunamos be papildomų buriokratinių problemų. Kitaip sakant paskolos internetu yra labai lengvai gaunamos, ir nereikalauja kažkokių tai pastangų. Dažnai net paprastas žmogus nieko nenutuokdamas apie paskolas, vos per keletą minučių pasiskaitęs informacijos, kuri yra pateikta greituosius kreditus teikiančios kompanijos tinklapyje, gali nesunkiai teirautis paskolos. Tačiau visgi ilgalaikės paskolos turi ir minusų.

Pirmiausia, reikia paminėti, kad kreditoriai kurie teikia savo paslaugas internetu, ilgalaikėmis paskolomis laiko būtent tas paskolas, kurių atidavimo laikotarpis yra tarp pusės ar vienerių metų. Tuo tarpu ilgalaikės paskolos komerciniuose bankuose gali būti laikomos bent nuo keleto metų.

Dar vienas minusas yra tas, kad šitokio tipo paskolų palūkanos yra ganėtinai didelės, todėl per metus gali tekti sumokėti kelioliką o gal net keliasdešimt procentų palūkanų. Jos skaičiuojamos nuo pasiskolintos paskolos sumos. Tai reiškia, kad pavyzdžiui, jeigu pasiskolinote tūkstantį litų, jums gali tekti atiduoti net kelis šimtus po pusės ar vienerių metų. Tai priklauso nuo kreditą suteikusios kompanijos ar tai įmonės.

Žinoma kreditoriai, kurie specializuojasi į greituosius kreditus, turi pranašumų. Bet ir surasti tokį žmogų, kuriam reikėtų paskolos yra gan sudėtinga. Tačiau net ir radus vieną ar kitą žmogų, reikia dar jį ir įtikinti, kad jis tikrai imtųsi paskolos. Neretai tai padaroma ne visai “švariais” triukais. Todėl kai teiraujatės paskolos, labai yra patartina, kad perskaitytumėte smulkiu šriftu parašytas sąlygas vos ne pirmiausiai.

Skubus kreditas

Greita paskola

Kai kurių profesijų atstovams jokia greita paskola  nekvepia nė viena diena. Besirengdami studijuoti vieną ar kitą dalyką, tapti kokios nors profesijos atstovais, jauni žmonės neretai domisi, kokia kryptimi jiems eiti, kad niekada neprireiktų griebtis finansinės paramos, imti paskola SMS, banke ar iš draugų. Tad pateikiame sąrašą profesijų, kurių atstovams negresia greita paskola,  nes jų turtai patys galėtų padenginėti bankrutuojančių bankų patiriamus nuostolius.

Prodiuserių likimas – žvaigždžių arba monetų spindesys

Gali pasirodyti, kad tokios pasaulinės žvaigždės, kaip MAdona, Leidi Gaga, ar Justinas Timberleikas iš pinigėlių galėtų statytis žaislines pilis. Tačiau iš tiesų didieji turtų valdytojai pramogų versle yra prodiuseriai. Žvaigždėms greita  sėkmė neįmanoma dirbant vien tik su savo talentu. Jiems visada reikalinga prodiuserio pagalba. Galima sakyti, jog būsimoms žvaigždutėms suteikiama greita paskola nuo 18 metų, ar dar anksčiauo grąžinti palūkanas reikia prodiuseriams. Ir ne bet kokias – o milijonines, piniginiu pavidalu.

Tad ši profesija yra labai pelninga, ir sėkmingiems šou verslo magnatams skubus kreditas  negresia. Kita vertus, nėra dienos be nakties, nes ten, kur dideli pinigai, ten visuomet ir milžiniška rizika. Visų pirma, iš pat pradžių, dar neužpuolus populiarumui, prodiuseris turi investuoti nemažus pinigus į būsimą žvaigždūną. Nenuostabu, jeigu investicijų pradžia padaroma su greita paskola be uzstato. Tačiau tai – galima sakyti nerizikinga. Nedidelės paskolėlės pradžiai yra menkniekis su tais peilio ašmenimis, kuriais tenka vaikščioti ir laviruoti vėliau, jau sulaukus pripažinimo.

Prodiuseris nuolat turi taip tiksliai suplanuoti konkurencinio mechanizmo strategija, surasti visą pasaulį užkariausiančių hitų, kurias galėtų dainuoti žvaigždutė, į priekį numatyti keliems metams į priekį. Kartais pati  scenos pažiba nežino savo planų mėnesiui į priekį, tačiau prodiuserio kalendoriuje jau porai metų sudėliotos koncertų ir albumų leidybos datos. Greita paskola čia nekvepia tuo atveju, jeigu mąstoma logiškai, jeigu prodiuseris turi patirties ir vadybos žinių.

Politikas

Viena kontraversiškiausių specialybių, kuriai taip pat dažnais atvejais paskola  negresia – jeigu tik dirbama sąžiningai, arba sukčiaujama labai apdairiai. Ir vienu, ir kitu atveju, politikas glai sau leisti oriai gyventi. Parlamentaro atlyginimas yra pakankamas aprūpinti šeimai sočiu vaišių stalu, šiltais namais ir viena kita kelione į užsienį. Tad paskolos ir čia nėra reikalingos. Žinoma, situacija gana greita pasikeisti – jeigu tik politikas nutars užsiimti nesąžininga veikla. Tuomet galima įbristi į finansinius įsipareigojimus, galima paimti paskola, galima užstatyti turtą. Tačiau, kaip seksis darbuotis savoje srityje, priklauso nuo žmogaus asmeninių savybių, nuo jo valios ir pasiryžimo laikytis savų įsitikinimų.

Kunigas

Nors skamba ir paradoksaliai, tačiau dvasinis tėvas visuomet bus ta specialybė arba gyvenimo būdas, kur materialinę gerovę užtikrina Bažnyčia, ir greita paskola be palukanu  ar su jomis, nebėra kunigo galvos skausmas. Didelę dalį turtų bažnyčia tebeturi iš senų laikų, taip pat kapitalą padidina ir tikinčių surenkamos aukos.

būsto paskolos

Vis dėlto, nereikia pamiršti, jog bažnyčia gyvuoja ir iš mokesčių mokėtojų pinigų, nes valstybė taip pat skiria lėšų jos išlaikymui. Vadinasi, tai, jog jūsų mylimam sekmadieniais lankomam dvasiniam tėveliui negresia greita paskola visa para dėkoti galite ir patys sau. Mat nematoma dalis jūsų sumokamų mokesčių keliauja ir į bažnyčios stogo remontą, ir į kunigo užkandėlę prie vakarienės stalo.

Verslininkas

Tai rizikinga profesija, kurią pasirinkęs žmogus gali patekti į įvairias situacijas. Viena vertus, gali nutikti taip, jog investiciniame periode, jums bus reikalinga netgi ne viena greita paskola, o ištisas kapitalo įsisikolinimas. Tačiau neatmetama ir galimybė, jog jūsų verslo idėja bus sėkminga, o jos strategijos išpildymas – tikslingas ir apdairus. Tokiu atveju, jūsų piniginė gerokai sustorės ir sąskaita pasipildys apvaliomis sumelėmis.

Reikalavimai paskolai gauti

Paskolų šiomis dienomis yra visokių. Nuo mini kreditų iki ilgalaikių; nuo paskolų studentams iki paskolų būstui. Tačiau šiek tiek pakalbėkime apie ilgalaikes paskolas.

Norint įsigyti ilgalaikes paskolas, visai nebūtina kelti sau tokių reikalavimų, kurių reikalaujama būsto paskoloms gauti (pavyzdžiui brandus amžius, ar darbo stažas). Ilgalaikės paskolos pasižymi gan didesne pinigų suma, nei kad trumpalaikės. Būna tokių atvejų, kad skolinamasi pusė milijono litų. O terminas dažniausiai būna 20 – 25 metai. Vis dėl to, tokios paskolos suteikiamos ne kiekvienam – reikia pateikti labai daug informacijos, kad gautumėte tokio dydžio paskolas.

Ilgalaikės paskolos po truputį įgauna pagreitį, kaip ir trumpalaikės paskolos. Vertėtų žinoti, jog dabar asmenys, kurie buvo paėmę ilgalaikes paskolas seniau, turi šiokių tokių problemų. Taip yra todėl, jog bankai užsikelia labai aukštas palūkanas ir „įsiskolintojai“ atsiduria aklavietėje.

Esti keletas faktų, kas žmonėms pakiša koją, kurie panoro gauti ilgalaikes paskolas. Pirmiausia – žmonės neatidžiai perskaito visus reikalavimus bei sutarties sąlygas. Dėl šios priežasties, asmenys neįsisamonina pusė reikalingos bei svarbios informacijos.

Tad atminkite, jog turite skolintis atsakingai, gerai apsvarstydami savo finansinę padėtį žvelgdami ne tik į esamą situaciją, bet kartu ir į ateitį. Jei pasiskolinote trumpalaikę paskolą iš greitųjų paskolų bendrovės, tuomet vėluodami turėsite išeitį – galėsite už vienkartinį prasitęsimo mokestį naudotis savo paskolomis dar savaitę ar dvi, o gal net mėnesį.