Paskolos palūkanos

Paskolos šiais laikais gali būti pačių įvairiausių tipų. Jos taip yra suskirstytos dėl dviejų kriterijų. Pirmasis kriterijus, tai laikotarpis, per kurį turi būti grąžinta tam tikra suma pinigų. Ir kitas kriterijus, jau savaime suprantama, tai ta suma pinigų, kurią pasiskolinsite iš banko. Nes būtent nuo jos ir kinta paskolos palūkanos.

Kiek kitaip yra su paskolomis bedarbiams. Pavyzdžiui, paskolos, kurios yra suteikiamos darbo neturintiems žmonėms, dažnai suteikiamos būtent paskolos suteikimo dieną, bet tik jeigu žmogus buvo turėjęs kažkokių tai stabilių pajamų. Neretai kai šio tipo paskolos yra suteikiamos darbo neturintiems žmonėms, mokestis už paskolą jiems gali būti neskaičiuojamos, arba jos gali būti skaičiuojamos, bet labai mažos. Taip žmonėms yra padedama grįžti į jų ankstesnes vėžias.

Jeigu teiraujatės šitokios paskolos, turi susižinoti, kas galėtų suteikti šitokias paskolas. Taip pat, turite domėtis paskolos teikimo sąlygomis, nes ten bus žinoma nurodytos ir paskolos palūkanos. Be to, pačios palūkanos gali būti daugelio tipų. Pagrindinės tai sudėtinės ir paprastosios.

Sudėtinės palūkanos, kai palūkanos skaičiuojamos pavyzdžiui už kokius metus laiko iš karto. O paprastosios palūkanos tai yra tokios palūkanos, kai jos yra skaičiuojamos kas mėnesį, nuo likusios mokėti sumos. Pačios paskolos galite prašyti daugeliu būdų. Šiame informacijos amžiuje paskolos paprašyti galite pavyzdžiui internetu, telefonu arba nuvykę į banke esantį filialą, ar kokį aptarnavimo skyrių.

Kartais sunku susigaudyti, kokios yra paskolos palūkanos, tada galima į pagalbą pasitelkti tam tikrus konsultantus. Kiekvienas bankas jų turi. Taip pat galima pasiklausinėti pažįstamų, kurie neseniai būtų ėmę panašias paskolas. Paskolos nedirbantiems šiuo metu Lietuvoje nėra labai populiarios, nes pavyzdžiui, greitieji kreditai šiu oemtu atlieka tą pačią funkciją kaip pastarosios paskolos.