Paskolos skolingiems

Šiuo metu paskolos skolingiems gali būti išduodamos įprasta tvarka arba pageidaujant refinansavimo. Pastaruoju atveju kitų kredito bendrovių išduotas paskolas galima perkelti į vieną įstaigą, kur siūlomos palankiausios sąlygos.

Skolingi žmonės, kuriems reikia greitos paskolos internetu, turėtų žinoti procedūros tvarką, apie informacijos rasite žemiau.

Ženklios paskolos skolingiems asmenims dažnai neišduodamos

Kliūtimi gaut kreditą gali tapti turimoms pajamoms pernelyg dideli mėnesiniai įsipareigojimai. Jeigu asmuo jau paėmė keletą paskolų ar moka įmokas kokiai nors greitųjų kreditų, lizingo bendrovei ar yra skolingas antstoliams, jis bus vertinamas itin atsargiai. Kitaip tariant, kuo didesnes įmokas mokate finansų įstaigoms, tuo mažesnė tikimybė, kad bus patenkintas sekantis jūsų paskolos prašymas.

Paskolos skolingiems žmonėms išduodamos tik tais atvejais, kai įvertinus pajamų ir įsipareigojimų santykį matyti, kad nustatytos ribos neperžengs. Tiksliau, palūkanų ir skolos įmokos neturėtų viršyti 40 procentų jūsų gaunamų stabilių mėnesinių pajamų.

Turėkite omenyje, kad visi pajamų šaltiniai irgi bus įvertinti laikantis tam tikrų taisyklių ir privalo būti laikomi pastoviais. Jeigu lėšų gaunate reguliariai, pavyzdžiui atlyginimą, tuomet toks pajamų šaltinis tikrai bus laikomas tvariu. Tuo tarpu, jei pagrindines pajamas gaunate dirbdami tik atsitiktinius ir sezoninius darbus, juo labiau uždarbiaujate nelegaliai, tuomet tai gali tarti problema gaunant kreditą. Kai kuriais atvejais netgi paskola už užstatą panašiais atvejais ne visuomet suteikiama.

Žinoma, sezoninis darbas ir iš jo gauti pinigai turėtų būti mokami oficialiai, nes kitaip nesugebėsite įrodyti, jog jos egzistuoja. Kreditoriai privali įsitikinti, kad jūs nuolat gaunate pajamų ir jiems būtini įrodymai, nes priešingu jie nenorės arba ne negalės nieko pasiūlyti.

Tai pat verta žinoti, kad iš atsitiktinių sandorių gaunamos pajamos nėra laikomos tvariomis. Tokių dalykų teikiant paraišką paskolai netgi nederėtų nurodyti, nes kreditoriai vis viena į juos neatsižvelgs. Paskolos visiems gali būti išduodamos tik tuomet, kai aiškiai ir be abejonių pateikiamas pajamų šaltinis.

Jeigu užsiimate kokia nors legalia individualia veikla, toks lėšų šaltinis gali būti vertinamas kaip stabilus, tačiau nebūtinai tai visuomet yra taip.

Maža to, paskolos skolingiems asmenims gali būti nesuteikiamos, jeigu pradelstos ar kitokios skolos yra registruotos skolininkų duomenų bazėse. Kitaip sakant, jeigu jau esate įsiskolinę ir vėluojate grąžinti skolas, tuomet ieškant naujo kredito be abejo teks susidurti su problemomis – dauguma greitųjų paskolų bendrovių, bankų, kredito unijų, tarpusavio skolinimosi platformų ir kitų kreditorių tokių klientų vengia. Taigi, turint pagal savo pajamas nemažai finansinių įsipareigojimų tikimybė gauti naują paskolą yra minimali, todėl daugelyje ar visose vietose jūsų kredito prašymas nebus patenkintas.

Verslo paskola internetu