Pirmas kreditas nemokamai: ar tokia galimybė reali?

Įvairių kreditorių pasirinkimas šiuo metu yra tikrai labai platus, tad kiekvienu atveju bus galima nuspręsti, kurį jų vertėtų pasirinkti. Dažna bendrovė klientus sutinka reklaminiu šūkiu, kad yra galimybė pasiskolinti nemokamai, ir neretai kyla klausimas, ką gi tai reiškia. Pirmas kreditas nemokamai – tai tokia skolinimosi galimybė, kuri suteikia progą grąžinti tik tokią pinigų sumą, kokia ir buvo pasiskolinta, įvykdant vieną vienintelę sąlygą, kad kreditas būtų grąžintas laiku. Taigi, kaip gauti tokį kreditą?

Raskite tokį pasiūlymą pateikusią bendrovę

Dažniausiai pakanka pasinaudoti internetine paieška – pagal raktinius žodžius „pirmas kreditas nemokamai“ tikrai labai greitai galėsite rasti tokių įmonių, kurios yra pateikusios šį pasiūlymą. Internetinėse kreditorių svetainėse galėsite rasti visą svarbiausią informaciją, susijusią su kreditų teikimu, ir tai padės jums nuspręsti, kokią galimybę vertėtų pasirinkti. Taip pat galite apsilankyti tokiose internetinėse svetainėse, kuriose yra apžvelgiami įvairių bendrovių pasiūlymai, ir tai jums padės dar paprasčiau rasti palankiausią pasirinkimo galimybę.

Kam gali būti teikiamas kreditas?

Pirmas kreditas nemokamai yra siūlomas tiems asmenims, kuriems iš tam tikros kreditus teikiančios kompanijos anksčiau nėra tekę skolintis. Paprastai yra reikalaujama, kad asmuo būtų pilnametis ir gaunantis reguliarias su darbo santykiais susijusias pajamas, kurios būtų pakankamos padengti pasirinkto dydžio kreditą. Taip pat svarbu tai, kad asmuo neturėtų pradelstų mokėjimų, jei jam yra tekę skolintis iš kitų kreditus teikiančių kompanijų, bankų, ir t.t. Nors įvairių kreditus teikiančių įmonių nustatytos skolinimosi sąlygos yra labai panašios, tačiau sąlygos gali turėti ir šiokių tokių skirtumų. Informaciją apie kreditų teikimo sąlygas visada galite rasti internetinėse kreditorių svetainėse, tad palanku dar iš anksto pasidomėti, ar jums gali būti suteiktas kreditas.

Kaip gauti nemokamą kreditą?

  • Pasirinkite bendrovę, kuri siūlo pirmą kreditą pasiimti nemokamai;
  • Užsiregistruokite įmonės internetinėje svetainėje: jums reikės užpildyti informaciją apie asmeninius duomenis, nurodyti darbovietę, gaunamas pajamas, ir t.t. Taip pat jums reikės patvirtinti asmens tapatybę – tą galėsite atlikti tiesiog naudodamiesi internetine bankininkyste;
  • Pasirinkite norimą pinigų sumą bei terminą, per kurį įsipareigosite grąžinti kreditą, ir pateikite paraišką;
  • Laukite kreditoriaus atsakymo.

Jei dėl kredito kreipsitės įmonės darbo metu, tokiu atveju paraiška bus išnagrinėta dar tą pačią dieną (paprastai tai trunka ne ilgiau nei pusvalandį), o tuomet, jei paraiška bus pateikta po darbo laiko, ji bus išnagrinėta artimiausią darbo dieną.

Kada verta rinktis kreditą?

Pirmas kreditas nemokamai praverčia tose situacijose, kada ieškoma palankiausių galimybių pasiskolinti pinigų. Jei rasite galimybę pasiskolinti nemokamai, galėsite būti visiškai ramūs, kad jums neteks permokėti, ir toks skolinimosi būdas bus lygiai toks pat palankus kaip ir skolinimasis iš draugų ar giminaičių. Reikia pripažinti, kad ne visada yra drąsu prašyti artimųjų pagalbos, todėl kreditai tam tikrais atvejais gali būti tikrai puikia išeitimi. Kreditai neretai imami tada, kai pristinga pinigų iki atlyginimo, kai atsiranda tam tikrų neplanuotų išlaidų ar planuojamas svarbus pirkinys. Ne visada yra galimybė laukti, kol darbdavys sumokės atlyginimą, tad kreditas bus tikrai puikia išeitimi.

Taigi, pirmas kreditas nemokamai yra visiškai reali galimybė pasiskolinti pinigų tikrai palankiomis sąlygomis. Šiuo metu galite rasti ne taip ir mažai įmonių, kurios gali pasiūlyti pirmą kreditą nemokamai, tad raskite pačią tinkamiausią ir užpildykite paraišką bendrovės internetinėje svetainėje. Jums tereikės pasirūpinti, kad kreditas būtų grąžintas laiku, ir nereikės patirti jokių papildomų išlaidų.