Pasigailėjau, kad neėmiau paskolos

Pasigailėjau, kad neėmiau paskolos

Paskola internetu visuomet padeda išspręsti kilusius finansinius sunkumus ir iššūkius. Vis dėlto, galbūt dėl susidariusių klaidingų nuostatų, gal dėl įdiegto konservatyvumo, daugybei žmonių vartojamoji paskola internetu taip ir lieka tik neįgyvendintas sumanymas – pateikti prašymą jai gauti yra nedrįstama. Kalbiname atsitiktinius žmones, pasakojančius apie tai, kam būtų pasitarnavusi paskola internetu, jeigu tik ji būtų buvusi paimta.

Pinigai mokslams

25 metų Vilniaus universiteto studentė Saulė pripažįsta, jog praėjusį rudenį jai tikrai būtų pasitarnavusi ši paskola. „Studentams nuolat trūksta pinigų, ir tame nėra jokios naujienos. Galbūt ir mano mokslams šiek tiek trūko motyvacijos, tačiau tam tikra prasme būtent jis, pinigų trūkumas ir sustabdė mane baigti universitete bakalauro studijas su savo laida. Liepos mėnesį mane atleido iš darbo, per rugpjūtį kito taip ir nesusiradau, todėl atėjus rudeniui buvau likusi beveik be cento, reikėjo sumokėti 2 tūkstančius litų už rudens semestrą ketvirtame kurse. 

Momentine paskola čia tikrai būtų buvusi nuostabi išeitis, tačiau aš kažkodėl labai dvejojau, gal nedrįsau jos imti, nesu spontaniškas žmogus, todėl tiesiog nutraukiau studijas. Rezultatas – užuot paėmusi paskola internetu ir susimokėjusi už studijas, turėjau metus laiko, kai nesimokiau, o tik dirbau, o dabar grįžusi studijuoti mokslus baiginėju nebe su savo karta. Į ją tik pavydžiai dirsčioju – dauguma dabar jau magistrantai“, – pasakoja Saulė, kuriai kreditai internetu dabar atrodo puiki išeitis iš keblių gyvenimo situacijų.

Kelionė nuėjo šuniui ant uodegos

„Visada svajojau pamatyti Paryžių, tik niekada nesitikėjau, kad įspūdžiai iš miesto bus tokie prasti“, – dalijasi prisiminimais 30 m. Eglutė iš Kauno. „Su draugais susitarėme keliauti į romantiškąją Prancūzijos sostinę, internetu užsisakėme bilietus dar pusmetis prieš kelionę. Ir še tau boba ir devintinės! Likus vos mėnesiui iki skrydžio mane atleido iš darbo! Ką aš galėjau daugiau daryti? Puoliau į depresiją, ėmiau tiesiog graužtis nagus. Žinoma, ieškojau kito darbo, su savo prabangiu CV aš negalėjau jo nerasti, akivaizdu, kad mane pastebėjo darbdaviai, tačiau, juk iš pradžių vis tiek buvo baisu, jog galiu likti ant ledo. Todėl kelionei sutaupytus pinigus atidėjau „juodai dienai“ ir savo išvyką palikau su itin taupiu biudžetėliu. Paskola internetu mane būtų išgelbėjusi, tačiau buvo gėda pripažinti sau, jog esu tokia vargšė, kuriai reikalingi kreditai internetu. 

Na ir ką, už savo išdidumą sumokėjau jo pažeminimu – gyvenau apšnerkštuose moteliuose, valgiau iš Lietuvos atsivežtus lašinius, nenuėjau nė į vieną muziejų. Nieko, nieko, net to Eifelio bokšto, atrodo, nemačiau, kai į akis taip įžūliai žiūrėjo skurdas. Niekur nenorėjau eiti, svajojau, kaip greičiau grįšiu namo ir galėsiu pasislėpti nuo viso pasaulio. Tikrai neprotingai elgiausi, jog paskolą internetu visą parą būčiau galėjusi net tame pačiame Paryžiuje paimti. Tereikėjo ryžtis. O kai grįžau, iškart pradėjau dirbti kitoje kompanijoje, kurioje mano alga gerokai pralenkia atlygį už ankstesnes pareigas“.