Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/vhosts/paskolos-internetu.eu/httpdocs/wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/www/wwwroot/paskolos-internetu.eu/:/tmp/) in /www/wwwroot/paskolos-internetu.eu/wordfence-waf.php on line 4
„PayPal“ ruošia kriptovaliutų prekybos paslaugą

„PayPal“ ruošia kriptovaliutų prekybos paslaugą

Mokėjimo sistema „PayPal“ artimiausiu metu ketina pradėti teikti kriptovaliutos prekybos ir saugojimo paslaugas. Tam tikslui įmonė sudarė sutartį su blockchain startuoliu „Paxos“.

Paxos“ praėjusią savaitę paskelbė apie savo tarpininkavimo verslą – „Paxos Crypto Brokerage“ suteikia leidimą įmonėms integruoti kriptovaliutų pirkimo, pardavimo, saugojimo ir perdavimo funkcijas į savo mobiliąsias programas.

Pirmuoju „Paxos“ naujojo produkto klientu tapo britų fintech startuolio „Revolut“ Amerikos padalinys, užsiimantis kriptovaliutų prekyba. Dabar „Paxos“ taip pat ketina naudoti ir „PayPal“.

Anot „Coindesk“, „PayPal“ planuoja pasiūlyti savo klientams galimybę pirkti ir parduoti kriptovaliutas tiesiogiai per mobiliųjų mokėjimų paslaugą „Venmo“. Mokėjimų milžinė jį įsigijo dar 2013 m., kai nupirko ir 800 milijonų dolerių vertės kitą mokėjimo paslaugą – „Braintree“, o pati „PayPal“ tuomet vis dar buvo „eBay“ verslo dalis.

Pagal susitarimo sąlygas „Braintree“ išsaugojo savo platformą kaip nepriklausomą „PayPal“ subjektą. Jos dėka „PayPal“ realizavo pirkimą vienu mygtuko paspaudimu iš telefono dar 2014 metasi.

Nė viena iš bendrovių kol kas oficialiai nekomentuoja naujo projekto. Tačiau, anot „Coindesk“, „PayPal“ kriptovaliutų prekybos paslauga gali būti pristatyta jau šią savaitę.

Priminaimw, kad anksčiau „PayPal“ jau ketino patekti į kriptovaliutų rinką dalyvaudama „Facebook“ projekte „Libra“. Tačiau praėjusį rudenį mokėjimų įmonė atsisakė dalyvauti socialinio tinklo kriptovaliutos kūrime. Priežastimi buvo reguliuotojų, nerimaujančių dėl galios, kurią „Facebook“ galėtų įgyti, jei ji paleistų savo kriptovaliutą, spaudimas.